Піца на винос - вибір місця розташування і підбір приміщення

  1. Місцезнаходження
  2. приміщення

Автор: Андрій Дата: 15.09.2015 Рубрика: Піца на винос

Наступне питання, яке потрібно вирішити - це місце розташування Вашого бізнесу, а також необхідно підібрати відповідне приміщення, де і буде бізнес-ідея з продажу піци на винос втілюватися в життя Наступне питання, яке потрібно вирішити - це місце розташування Вашого бізнесу, а також необхідно підібрати відповідне приміщення, де і буде бізнес-ідея з продажу піци на винос втілюватися в життя.

Місцезнаходження

На перший погляд - це не складне питання, але з іншого боку, якщо на початковому етапі вибрати не дуже вдале місце, то бізнес вже практично ніколи не зможе стати успішним. Тут важливо не тільки прохідність і зручні під'їзні шляхи, а й те, чим Ваші клієнти будуть зайняті в період очікування приготування замовленої ними піци.

У першому пості на тему піци, який називається «Бізнес-ідея: Виробництво піци на винос» , Я писав про те, що найуспішніша, на мій погляд, точка продажу піци в районі, де я проживаю, це саме точка в супермаркеті. Так, клієнт, який стоїть, здавалося б, в стомлюючої черзі, має можливість пройтися по магазину і вибрати інші необхідні товари. Погодьтеся, це дуже зручно, коли дружина залишає в черзі чоловіка, а сама з візком продовжує свій шлях між полиць супермаркету. Так і чоловік не буде «нервувати» в процесі вибору необхідних покупок, і дружина візьме все, що вважає за потрібне.

Тому з самого початку при виборі місця розташування бізнесу потрібно враховувати наступні фактори:

  • Висока прохідність (причому, бажано, щоб хороший трафік йшов практично весь день);
  • Близькість від зупинок (добре, якщо поруч розташовані відразу кілька «кінцевих» зупинок, і клієнт може, купивши піцу, відразу поїхати додому на підходящої маршрутці);
  • Наявність парковки (сьогодні багато хто їздить за покупками на автомобілі, щоб не носити багато сумок і за один раз купити все необхідне);
  • Близьке розташування від супермаркетів (тільки це повинні бути популярні супермаркети, а не такі, де в годину заходить по десять-двадцять чоловік, та й то лише за хлібом);
  • Чи не поганим доповненням буде розташування поруч дитячих ігрових майданчиків і невеликих парків для відпочинку, де можна відпочити і не поспішаючи з'їсти свежеприготовленную піцу.

приміщення

Що стосується приміщення, то тут трохи простіше. Але ряду норм все ж дотримуватися потрібно.

Так, для організації приготування та продажу піци на винос знадобиться приміщення десь в 50-60 кв.м. На цій площі буде розміщена кухня, яка займе близько 30 кв.м і зал очікування для клієнтів, де Ваші покупці будуть з певним комфортом очікувати своє замовлення.

При цьому я вважаю, саме комфорту покупцеві потрібно приділити максимум уваги. Наприклад, в тому самому супермаркеті, де в нашому районі продається найбільш затребувана піца, люди у вихідні дні і вечорами в черзі стоять до 1,5 години. Відповідно, комфортне очікування приготування замовленої піци для клієнта може бути вирішальним фактором, який зможе привести частину покупців з супермаркету, в моєму випадку, до мене.

Комфорт для клієнта створюється приємним дизайном, наявністю невеликих канапок, до речі, можна поставити пару крісел-груш (безкаркасні крісла), які дуже сподобаються молодому поколінню, а також приємною розслаблюючій музикою.

Тепер що стосується безпосередньо кухні. Тут необхідно дотриматися всіх вимог СЕС та пожежного нагляду, обумовлені законодавством (санітарні норми можна подивитися тут ). Порядок отримання необхідних дозволів дивіться тут .

Також буде дуже корисним ще до початку роботи проконсультуватися у фахівців СЕС і представників Пожежного нагляду на придатність обраного Вами приміщення для організації там кухні з приготування піци. І якщо ці фахівці дадуть Вам рекомендації, реалізація яких буде полягати в значній перебудові приміщення, що потребує великих витрат, то може тоді варто розглянути можливість вибору іншого більш підходящого приміщення.

Як варіант, на перших порах можна розглянути можливість орендувати частину кухні у вже діючого закладу громадського харчування (наприклад, працює кафе). Це дозволить Вам значно заощадити на приміщенні, а цього закладу принесе нових клієнтів. Але коли Ваш бізнес буде вже більш-менш розвинений, і у Вас з'явиться необхідність переїхати вже в своє окреме приміщення, то потрібно буде якимось чином відвести за собою своїх клієнтів. А також залежність від господаря кухні і робота на спільній з ним площі може дещо негативно позначатися на молодому бізнесі. Особисто я вважаю, що якщо фінанси дозволяють, то краще, звичайно, відразу організовувати свій бізнес в окремому, хай і орендованому, приміщенні.

Якщо матеріал поста був для Вас корисний, поділіться посиланням на нього в своїй соцмережі:

Шановний читач, в розділі « БІЗНЕС ПЛАН »Ви можете завантажити автоматизовану модель для побудови спрощеного бізнес-плану в форматі Excel з розрахунком основних фінансових показників.

При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на www.blogbusiness.com.ua обов'язково

Інші матеріали по темі «Виробництво піци на винос»

Вам також може бути цікаво:

Дозволи, необхідні для відкриття кафе та магазину

Матеріали партнерів: