Симонов: загороджувальні мита - рушницю, яке може вистрілити в будь-який момент

«Лукойл» змінює ціни реалізації продукції дрібним оптом в регіонах своєї відповідальності. Інші компанії також повідомили про приєднання до угоди щодо стабілізації ринку «Лукойл» змінює ціни реалізації продукції дрібним оптом в регіонах своєї відповідальності

Фото: Олександр Рюмін / ТАСС

Оновлене о 15:42

Оптові ціни на бензин і дизель зафіксувати на рівні червня до кінця цього року. Потім до кінця березня 2019 роки доведеться індексувати ціни не вище інфляції. Таку заяву зробив віце-прем'єр Дмитро Козак за підсумками наради з нафтовиками - представниками «Роснефти», «Лукойлу», «Сургутнефтегаза», «Газпрому», «Газпром нафти», «Татнефти», «Русснефти», ННК, Іркутської нафтової компанії і «Нового потоку».

1 листопада компанії повинні були підписати урядовий план щодо стабілізації цін на паливо. В іншому випадку уряд обіцяє їм загороджувальні експортні мита.

Перші результати домовленості уряду і нафтовиків були такі: найбільша приватна нафтова компанія Росії заявила про зниження цін на бензин і інші нафтопродукти в дрібному опті в рамках угоди з урядом. «Лукойл» змінює ціни реалізації продукції дрібним оптом в регіонах своєї відповідальності.

Інші компанії також повідомили про приєднання до
угоди щодо стабілізації ринку палива. Наприклад, «Газпром нафта» заявила, що вже знизила ціни в дрібному опті на бензин і дизпаливо до 15%. Компанія також повідомила, що виконує всі зобов'язання в рамках попередніх домовленостей з урядом в повному обсязі. «Зокрема, ціни на паливо на АЗС мережі« Газпром нафта »зберігаються на рівні травня 2018 року, і компанія не планує їх змінювати найближчим часом», - відзначили представники підприємства.

Після підписання угоди бензин почав дешевшати на біржі. Вартість бензину Аі-92 на Санкт-Петербурзької міжнародної товарно-сировинної біржі (СПбМТСБ) до 12:30 знизилася на 2,55% і склала 48 189 рублів за тонну, Аі-95 - на 5,16%, до рівня в 50 637 рублів. Крім того, також подешевшало зимове дизельне паливо - на 2,06%, до 57 389 рублів.

Ситуацію Business FM обговорила з генеральним директором Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Симоновим:

- Чому, як вам здається, від підвищення акцизів з нового року все-таки не стали відмовлятися? Може бути, мало сенс?

- Ми порахували, у нас частка податків різних в літрі бензину з 2012 року зросла до нинішнього року приблизно з 65% приблизно до 80%. Тобто 80% - це податки в тому чи іншому вигляді в кожному літрі. Ось відповідь на ваше запитання. Я вже сказав: якщо у вас доходи в бюджет формуються перш за все за рахунок нафтогазового комплексу, при цьому ви рік за роком розповідаєте про якусь несировинну наповнюваність і при цьому все все бачать на цифрах, ясно, чому відмовилися від ідеї зниження. Тому що держава не може дозволити в умовах виконання «травневого» указу, в умовах, коли президент поставив завдання збирати з усіх гроші, де тільки можна знайти, дати можливість ще й знизити акцизи на бензин. Звичайно, цього не буде. Насправді, держава все більше заробляє на дорогому паливі, це теж треба мати на увазі. Це, до речі, теж один з аргументів на користь того, що ціни з II кварталу цілком можуть бути підвищені.

- Начебто знятий зараз питання з загороджувальними митами, але забули цю історію або ще повернеться питання?

- Це рушниця на стіні, яке в будь-який момент може вистрілити. Ми ж розуміємо, що це є як би кінець дискусії, про яку ми говорили. Тобто була така гра в циферки, а потім держава просто каже: «Хлопці, ми вже навіть в закон це внесли. Введемо за один день, просто підпишемо папір - і привіт, введемо ці загороджувальні мита ». Ви ж розумієте, що таке загороджувальні мита. Просто ніхто не забороняє експорт, але фактично говорять: або так, або ніяк. Але за великим рахунком, якщо ситуація якось буде виходити з-під контролю, їх можуть ввести. Але я впевнений, що не виходитиме з-під контролю, тому що тут є наказ першої особи, він буде виконаний, безумовно. А ось що буде в II кварталі з урахуванням того, що з 1 січня запрацює так звана нова податкова система і почнеться прискорення податкового маневру, який перш за все б'є по переробці, і як буде працювати компенсуючий акциз, абсолютно поки не ясно. Все це формує дуже серйозну зону невизначеності. Так що початок 2019 року зі точки зору відносин держави і нафтовиків буде дуже веселим.

Є сумніви в тому, що угода уряду з нафтовиками буде працювати. Можна уявити, що найбільші нафтові компанії продадуть на внутрішньому ринку паливо за низькими цінами. Однак ніщо не заважає купити це паливо і продати його за кордон задорого - при відсутності експортного мита. Чи можливо таке? Міркує головний стратег ІК "Універ Капітал» Дмитро Александров:

Про наслідки, до яких може привести угоду, розмірковує провідний експерт Союзу нафтогазопромисловців Росії Рустам Танкаєв:

Незважаючи на угоду з нафтовими компаніями про заморожування цін на моторне паливо до кінця року, план по підвищенню акцизів з січня залишається в силі, заявив Дмитро Козак. «Пряників», за його словами, ніхто не отримає.

«Або ви дотримуєтеся тариф залежно від експортної альтернативи, або ми змушені йти на крайній захід у вигляді введення загороджувального мита, що вкрай болісно, ​​тому що це в першу чергу вдарить по нафтопереробці, в тому числі незалежної», - цитує Козака РБК .

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Може бути, мало сенс?
Начебто знятий зараз питання з загороджувальними митами, але забули цю історію або ще повернеться питання?
Чи можливо таке?
Ru в ваші джерела новин?