10 кіногероїв, які не повинні були вижити

Коли хороший хлопець гине - це завжди трагедія, нехай навіть і повністю виправдана сюжетно. Глядачів такі ситуації засмучують. Тому кіногероя, який за сценарієм повинен померти, нерідко в останній момент залишають в живих. Так уникли смерті центральні персонажі « ефекту метелика »,« щелеп »І« Суцільнометалевій оболонки ». Роккі Бальбоа, якого Сильвестр Сталлоне розраховував убити в вуличній бійці в « Роккі 5 », Теж вижив лише завдяки залізній волі продюсерів, які заявили, що« Супермен, Джеймс Бонд і Роккі померти не можуть ». І це тільки верхівка айсберга. Нижче ми зібрали ще десяток історій про фільми, які могли б сприйматися зовсім інакше, якби у авторів вистачило сміливості закінчити їх так, як планувалося.

Данте Хікс

На початку 90-х режисер Кевін Сміт ще й гадки не мав, що одного разу захоче перетворити «Клерків» в трилогію, - знімаючи свій чорно-білий артхаусний дебют за 28 тисяч, насмиканих у знайомих, він так далеко не заглядав. Найбільше молодого постановника на той момент хвилювало, як закінчити фільм про робочі будні продавця придорожнього магазину: тритижневі зйомки підходили до кінця, а відповідних ідей для фіналу все не було. В результаті 23-річний Сміт з властивою молодості запалом вирішив просто прикінчити Данте і навіть зняв відповідну сцену, в якій грабіжник прослизав в магазин перед закриттям, застрелює головного героя і вигрібав з каси гроші. Правда, один труп в сюжеті до того моменту вже був присутній. Коли Сміт показав чорнову збірку комедії старшим колегам по кіноремеслу і ті помітили, що він переборщив з похмурістю, Кевін прислухався до порад і повернув Данте до життя (в результаті його робочий день закінчувався нічим, як, власне, в житті клерків і буває). Невідомо, чи став би він когось слухати сьогодні, але факт залишається фактом: Сміт збирається знімати вже третє «Клерків» (тепер уже за солідні 10 мільйонів), і якби Данте безславно помер у своїй каси в 1994-му, створення трилогії було б, звичайно, справою нереальною.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Коли хороший хлопець гине - це завжди трагедія, нехай навіть і повністю виправдана сюжетно Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер