Ліссант Волга - Виробництво та продаж вентиляційного, електротехнічного обладнання та будівельних конструкцій

  1. датчики температури

датчики температури

Приналежності до нагрівачів


Датчик температури повітря дТС3015-Pt1000.В2.200:

Датчик призначений для вимірювання температури в каналі воздуховода системи вентиляції Датчик призначений для вимірювання температури в каналі воздуховода системи вентиляції. Для підключення кабелю в корпусі передбачено отвір, яке закривається заглушкою. Датчик має довжину погружной (монтажної) частини 120 мм. Чутливий елемент - Pt1000.


Датчик температури зовнішнього повітря дТС3005-Pt1000.В2:

Датчик призначений для вимірювання температури зовнішнього повітря або повітря всередині будівель Датчик призначений для вимірювання температури зовнішнього повітря або повітря всередині будівель. Встановлюється на плоску поверхню стіни. Є аналогом датчика (термоперетворювача опору, тер-моелектріческого перетворювача) дТС125-50М.В2.60. Для підключення кабелю в корпусі передбачено отвір, яке закривається заглушкою. Чутливий елемент - Pt1000.


Датчик температури накладної дТС3225-Pt1000.В2:

Накладний датчик температури призначений для вимірювання температури води в трубопроводах систем опалення та вентиляції Накладний датчик температури призначений для вимірювання температури води в трубопроводах систем опалення та вентиляції. Датчик встановлюється на трубопровід, кріплення здійснюється за допомогою хомута. Для поліпшення теплопровідності датчик має мідну пластину, вигнуту під відповідний діаметр трубопроводу. Для підключення кабелю в корпусі передбачено отвір, яке закривається заглушкою. Чутливий елемент - Pt1000.


Датчик температури для нагрівальних трубопроводів дТС3014-Рt1000.B2.50 / 2:

Датчик призначений для вимірювання температури води в контурах на-Гревьє (в захисній гільзі) і вимірювання температури повітря Датчик призначений для вимірювання температури води в контурах на-Гревьє (в захисній гільзі) і вимірювання температури повітря. Довжина занурювальний частині (гільзи) - 50 мм, довжина кабелю - 2 м. Чутливий елемент - Pt1000.


Датчик диференціального тиску:

Електроконтактні датчик диференціального тиску для повітря і неагресивних газів призначений для контролю тиску в системах вентиляції і кондиціонування Електроконтактні датчик диференціального тиску для повітря і неагресивних газів призначений для контролю тиску в системах вентиляції і кондиціонування. Основними функціями датчика є;
- індикація забруднення повітряного фільтра;
- підтвердження роботи вентилятора;
- контроль обмерзання редуктора.

Принцип роботи датчика тиску заснований на вимірюванні тиску «до» і «після» елементів вентиляційної системи: вентилятора, фільтра або рекуператора. Якщо перепад тиску перевищив встановлене значення, то контакт датчика перемикається і може бути виданий сигнал на керуючий модуль системи вентиляції.