Спадщина Людмили Гурченко поділили порівну

(Казань, 30 березня, «Татар-інформ»)

(Казань, 30 березня, «Татар-інформ»). Сьогодні, 30 березня, виповнюється рівно рік, як померла велика актриса Людмила Гурченко.

Ще до раптової кончини подейкували, що після смерті народної артистки розпочнеться тривала і холоднокровна боротьба за значне спадщина, яку вона залишить після себе. Як ми писали раніше, на майно покійної актриси Людмили Гурченко претендували чоловік Сергій Сенін , дочка Марія і внучка Олена.
Треба відзначити, що у Гурченко був свій бізнес - за життя вона була господинею компанії «Кіностудія Сергія Сеніна». В кінці дев'яностих пара спродюсувала і зняла кілька фільмів. У 2003 році на базі кіностудії виникло творче об'єднання «Дует» - подружжя почало ставити комерційні спектаклі.

Людмилі Марківні належала елітна трикімнатна квартира в Трехпрудном провулку. У будинку, де жила актриса, трикімнатна квартира коштує близько 20 мільйонів рублів. Заміська дача - ще один ласий шматочок. Сотка землі тут коштує від 20 тисяч доларів, а мінімальна ціна котеджу в цьому районі - не менше ніж 10 мільйонів рублів. був у Гурченко і автомобіль - вона пересувалася на «Audi A4».
Людмилі Марківні   належала елітна трикімнатна квартира в Трехпрудном провулку
Сенін свого часу розповідав, що він першим дзвонив Марії, намагаючись налагодити з нею відносини, і навіть запрошував дочку Гурченко в гості . Але та ніяк не відреагувала на пропозицію вітчима. Однак сьогодні, на щастя, обидві сторони змогли знайти в собі сили вирішити питання спадщини полюбовно. Незважаючи на те, що ворожнеча між Сергієм і Марією тривала понад 20 років, вони все ж змогли прийти до рішення, яке задовольнило обох, повідомляє "Експрес-газета".

Сеніну дісталася трикімнатна квартира в Трехпрудном провулку, що знаходиться в самому центрі столиці між площами Пушкіна і Маяковського. Зараз вдівець Сенін затіяв там грандіозне ремонт. Маші відійшли автомобіль "Audi A4" і шикарний заміський будинок в престижному районі Підмосков'я - селищі Новоглаголево.

Ігор Корнелюк розповів про свою трагедію (фото)
Зірка "Трьох мушкетерів" смертельно хворий (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.