Аварія поїзда Новосибірськ-Адлер: втома металу

Наслідки аварії потягу в Краснодарському краї практично ліквідовані. За останніми даними в лікарні залишився один чоловік Наслідки аварії потягу в Краснодарському краї практично ліквідовані

На місці аварії в Краснодарському краї, де п'ять вагонів пасажирського поїзда далекого прямування «Новосибірськ - Адлер» зійшли з рейок на перегоні Кисляковським-Криловська. Фото: РИА Новости

Аварія поїзда Новосибірськ-Адлер - один з найпопулярніших запитів пошукової системи Google в понеділок. В даний час наслідки аварії практично ліквідовані. Ведеться розслідування причин трагедії.

У лікарні залишається один постраждалий, хоча спочатку потерпілих було більше. Каже начальник прес-служби ГУ МВС Ігор Желябін: «Шістнадцять людей було направлено до лікарні сусіднього селища, районного центру. Співробітники поліції перебували в кожному вагоні, які залишилися на рейках. Описували людей, яким потрібна допомога. При пересадці для проїзду до місця відпочинку була визначена залізнична станція Кущевська, звідти направляли в Адлер ».

Причини аварії поки не встановлені. При цьому представники Слідчого комітету МВС висловили припущення, що крах вагонів могло статися через спеку, яка викривила один з рейок, через що його видавив з колії.

Теоретично таке не можна виключити, особливо якщо його якість була не на висоті, заявив Business FM на умовах анонімності фахівець з компанії, що займається металопрокатом: «Зараз з усіх заводів купує РЖД саме. Робить «Євразхолдинг», купує у них РЖД. Там теж може бути і шлюб, але те, що рейки, як і будь-який матеріал, при нагріванні розширюються, це абсолютно точно, чисто теоретично конфігурацію вони можуть втратити ».

Всі служби діяли напрочуд злагоджено. Але, незважаючи на це, дуже до речі прийшлася допомога волонтерів. Каже керівник прес-служби МНС по Краснодарському краю Тетяна Кобзаренко: «Паніки серед пасажирів не було. Було дуже багато молодих хлопців. які діяли дуже чітко: допомагали своїм сусідам. Увечері вже з Ростова - на -Дону прибув спеціальний поїзд, вранці в 10 ранку на станції Адлер близько 300 пасажирів зустріли представники адміністрації краю, поліцейські, медики. Людям була надана всебічна підтримка. За рахунок коштів РЖД було організовано харчування, співробітники МНС надавали психологічну допомогу. На місці працює комісія, яка визначатиме причину події і оцінювати суму заподіяної шкоди ».

У справі про катастрофу поїзда №140 Новосибірськ-Адлер уже заведено кримінальну справу. Винуватцям аварії загрожує до двох років позбавлення волі. Однак слідству належить з'ясувати, хто вони.

Всі постраждалі пасажири поїзда були застраховані. Вони можуть претендувати на компенсацію в розмірі 300 тисяч рублів на одну людину.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?