Двоповерховий потяг Москва - Воронеж визнали найбільш містким

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Двоповерховий потяг Москва - Воронеж визнали найбільш містким за кількістю пасажирських місць в поїздах далекого прямування в Росії, передає кореспондент Агентства "Москва" з церемонії реєстрації рекорду.

"Більше ніж 1,3 тисячі пасажирів не було в історії російських залізниць", - сказав перший заступник гендиректора АТ "Федеральна пасажирська компанія" Володимир Каляпін.

Нагадаємо, перший двоповерховий потяг Москва-Вороніж з сидячими місцями відправився зі столиці 31 липня. Склад робить три зупинки: Рязань, Мічурінськ і Грязі Воронежские.

Купити квиток можна в перший або другий клас. Вартість проїзду у вагоні 2-го класу починається від 1 135 рублів, у вагоні 1-го класу - від 1 685 рублів. Придбати квитки можна через сайт ВАТ "РЖД", касах ФПК і терміналах самообслуговування.

Посилання по темі

Двоповерховий потяг Москва - Воронеж став найшвидшим на даному маршруті: час у дорозі складає 6 годин 35 хвилин. Склади ходять щодня. З Москви потяг відправляється о 15.20 і прибуває до Воронежа в 21.55; з Воронежа виїжджає о 07.35 і прибуває в столицю о 14.10.

Відзначимо, двоповерхові поїзди вже ходять за маршрутами Москва - Адлер, Москва - Санкт-Петербург і Москва - Казань. Час в дорозі до Адлера складає 23 години 45 хвилин, до Санкт-Петербурга - 8 годин, до Казані - 11 годин 35 хвилин.