страховий юрист

  1. Страховий юрист як професіонал
  2. Послуги юриста по страховим спорам

При укладанні договору страхування (придбання страхового поліса) людина цілком нормально розраховує, що в разі настання страхового випадку страхова компанія виплатить йому необхідну грошову (страхову) суму на відшкодування його матеріальних збитків При укладанні договору страхування (придбання страхового поліса) людина цілком нормально розраховує, що в разі настання страхового випадку страхова компанія виплатить йому необхідну грошову (страхову) суму на відшкодування його матеріальних збитків.

На практиці ж нерідко виходить так, що страховики всіма правдами і неправдами намагаються уникнути цих своїх прямих обов'язків, а якщо ж і платять, то сума виробленої страхової виплати здається щонайменше необґрунтованою і смішною ... В результаті цього зароджуються страхові суперечки .

Страховий юрист як професіонал

Страховий юрист - це незамінний професіонал в області страхового права, який може надати ефективну юридичну допомогу у вирішенні такого питання, як стягнення страхового відшкодування . Якщо ви вже зіткнулися з тим, що страхова компанія затягує або взагалі відмовилася проводити виплату або ж занизила розмір оцінки реального збитку, то це якраз той випадок, коли вам знадобляться професійні послуги юриста по страхових спорах.

Щоб заощадити час наших клієнтів, страховий юрист Адвокатського Кабінету «Сприяння» виконає всі необхідні заходи, спрямовані на позитивне рішення страхового спору. Набагато більш передбачуваний і позитивний результат буде від ведення страхової справи, якщо їм займається вузько кваліфікований юрист, страхові спори для якого є повсякденною практикою. Тільки такий досвідчений фахівець зможе виявити і іспользивать будь-які зачіпки, які дозволять швидко вирішити справу на користь клієнта.

Послуги юриста по страховим спорам

Як працює юрист по страховим спорам

Профільний юрист по страхових спорах завжди підкаже, як правильно діяти в разі настання страхового випадку:

  • Необхідно неухильно дотримуватися термінів оповіщення страховика, зазначені в законі і правилах страхування.
  • Стежити за правильністю і ретельністю заповнення всіх документів, роблячи з них копії для себе.
  • Вимагати у страховика, щоб страхувальнику поставили позначку на копії його заяви про прийняття у нього всіх документів.
  • При відмові у виплаті страхового відшкодування вимагати від страховика письмову мотивовану відмову.

Стоімсть наших юрідічіскізх послуг цілком виправдана і доступна для переважної більшості жителів Москви і Московської області. Крім того, доцільніше оплатити послуги юриста по страхових спорах, який візьме на себе розгляд зі страховиком і доведе справу до логічного його завершення з позитивним результатом для свого клієнта.