У комплекті з новими iPhone НЕ буде перехідника для 3.5-мм навушників

Минуло майже два роки з того осіннього дня, коли Apple представила iPhone 7 - перший смартфон компанії, в якому немає 3
Минуло майже два роки з того осіннього дня, коли Apple представила iPhone 7 - перший смартфон компанії, в якому немає 3.5-мм роз'єму для навушників. Виробник залишив користувачам вибір: купити бездротові навушники або користуватися комплектним перехідником на Lightning. З того моменту аудіороз'єми немає ні в одній новій моделі iPhone, а також не буде в наступному поколінні iPad Pro.
Комплектний перехідник був безкоштовним порятунком покупців новенького iPhone, які не бажають розлучатися з улюбленими дротяними навушниками. Але все хороше коли-небудь закінчується - в моделях 2018 року його вже не буде.
Компанія Cirrus Logic, яка займається випуском адаптера 3.5-мм → Lightning для айфонів, повідомила, що не виробляє аксесуар для комплекту нових моделей. Користувачам доведеться купувати перехідник за 9 доларів або 799 рублів в Apple Store.
Apple вже не раз заявляла про бажання переходу до «дійсно бездротовому майбутньому» в своїх пристроях, а комплектний адаптер якраз заважав настільки грандіозним планам. «Сучасним» користувачам компанія пропонує придбати AirPods або Bluetooth-навушники з лінійки Beats.

Канал iG в Telegram - t.me/iguides_ru