Як купити акції Ощадбанку фізичній особі: ціна 2019

 1. Особливості цінних паперів Ощадбанку
 2. Придбання акцій фізичною особою
 3. Де купити
 4. Як купити
 5. Про що не забути
 6. Ціна питання
 7. Виплата дивідендів в 2019 році
 8. прогноз дохідності
 9. Як отримати прибуток
 10. висновок

Банк виступає великим і надійною фінансовою установою, а тому його акції досить затребувані серед приватних осіб. Розглянемо, як і де купити акції Ощадбанку фізичній особі, а також особливості роботи з брокером і використання онлайн сервісів.

Особливості цінних паперів Ощадбанку

Купити акції фізичній особі в 2019 році є на фондовій біржі, але зробити це можна тільки через брокера.

Акції Ощадбанку виступають ліквідним інструментом на російському фондовому ринку. Вони бувають звичайними і привілейованими, які відрізняються за ціною. У 2019 більше половини акцій знаходяться у власності ЦБ. Цей факт безсумнівно говорить про надійність даного засобу інвестування.

Фінансово-кредитна установа стабільно платить дивіденди своїм акціонерам, тому для бажаючих отримати пасивний джерело доходу, цінні папери Ощадбанку - відмінний вибір.

Решта акцій належать приватним, в т.ч. фізичним, особам. 30% належать іноземним інвесторам.

Якщо купити акції, громадянин стає їх повноправним власником і може розпоряджатися ними на свій розсуд, в т.ч. продати за вищою ціною, при необхідності.

продати за вищою ціною, при необхідності

Починаючи з 2015 року ціна акцій Ощадбанку зросла майже вчетверо

У 2019 акції стартували з позначки 186 рублів і вже виросли до 196 на початку першого тижня.

Придбання акцій фізичною особою

У 2019 акції, облігації та інші цінні папери не випускаються на матеріальних носіях, всі розрахунки і реєстри ведуться в електронному вигляді, а операції проходять в онлайн режимі. Більш того, їх покупка доступна тільки кваліфікованим учасникам фондового ринку, а значить, фізичні особи можуть купити акції Ощадбанку тільки за допомогою брокера.

Де купити

Акції, це відмінний спосіб отримати не тільки активний дохід від торгівлі, а й пасивний - від дивідендів. Способів, де купити акції Ощадбанку фізичній особі, небагато:

 • Керуючі компанії;
 • Брокери.

У будь-якому випадку операція відбувається онлайн. Зазвичай, потрібно зареєструватися, погодиться з умовами обраної компанії і призначити спосіб роботи на біржі. Для фізичної особи відкривається брокерський рахунок, через який можна купити і продати акції. Торгівлю може виконувати як сам клієнт, так і уповноваженим ним брокер. Купівля здійснюється на Московській і Санкт-Петербурзької біржах.

Купівля здійснюється на Московській і Санкт-Петербурзької біржах

Зверніть увагу, що покупка акції можливо тільки через брокера, через Ощадбанк онлайн або відділення купити цінні папери неможливо

Як купити

Здійснювати операції також можна в Ощадбанку, користуючись його послугами, як брокера. Процедура відбувається поетапно:

 • Відправка заявки на сайті. Досить записати свої дані, вказати тип рахунку і поставити позначку, якщо ви є клієнтів банку (оформлення пройде за спрощеною схемою).
 • Відкриття рахунку. У 2019 користувачам рекомендують відкрити індивідуальний інвестиційний рахунок, який передбачає право звільнення від податків або повернення податкового вирахування (13%).
 • Поповнення. Припустимо покласти гроші в відділенні або перевести їх з наявною карти через Ощадбанк Онлайн.
 • Вибір торгової системи. Дозволено використовувати власний додаток, щоб виробляти операції через смартфон, або систему QUIK для роботи з комп'ютера.
 • Інвестування. Купити акції банку та інших підприємств за найкращою ціною в 2019 році можна самостійно або з урахуванням стратегій, пропонованих в додатку. Вони розроблені на підставі аналітичних даних фахівців Ощадбанку. Якщо ви отримуєте дивіденди, вони зараховуються через брокера.

Зверніть увагу, при заповненні заяви на відкриття брокерського рахунку, ви можете вибрати варіант з пільговим режимом оподаткування (ІВС) Багато клієнтів скаржаться на високі тарифи обслуговування в Ощадбанку, як у брокера, вважаючи за краще інші компанії з більш низькими комісіями, наприклад, БКС або Фінам.

Про що не забути

Перед тим, як купити акції, фізичній особі варто вивчити пропоновані можливості онлайн додатки. Сервіс Сбербанк Інвестор дозволяє:

 • Пройти тест, щоб оцінити свій рівень і досвід, як самостійного гравця;
 • Використовувати поради аналітиків;
 • Проводити операції з паперами;
 • Відстежувати свої результати;
 • Вивчати новини ринку.

У 2019 сервіс QUIK впроваджений у багатьох брокерів і розрахований на досвідчених торговців. Він має інструментарій для глибокої аналітики, а також надає огляди фахівців. У функціонал входить:

 • Контроль наповнюваності портфеля;
 • Створення заявок, відстеження статусу;
 • Перегляд торгів поточної сесії, укладання угод;
 • Побудова графіків за параметрами ринку з можливістю експорту;
 • Відстеження котирувань, вивчення новин.

Щоб купити акції через Ощадбанк Онлайн, ціни в 2019 році необхідно відстежувати. Котирування змінюються щодня і навіть протягом дня, як правило, не значно. Для цього і передбачені сервіси, що дозволяють вибрати оптимальний час, щоб купити акції за вигідними умовами.

Ціна питання

На сьогодні ціна коливається в діапазоні 210-225 рублів за одну акцію. За останні рік приріст склав майже 71%.

Основний прибуток для власників акцій формується через різницю ціни в момент її покупки і продажу. З неї потрібно сплатити податок - 13% (30% для нерезидентів). Для пільгового оподаткування рекомендовано відкрити індивідуальний інвестиційний рахунок.

Виплата дивідендів в 2019 році

Крім прибутку від зміни ціни акції Ощадбанку, власник також отримує дохід від дивідендів. Банк протягом багатьох років веде стабільну політику в цьому напрямку. Виплачуються вони з деякої частини від чистого доходу, яку призначає рада акціонерів.

прогноз дохідності

В середньому близько 20% від прибутку спрямовуються інвесторам. Остання зміна політики відбулося в кінці 2017. Рада встановила нові планки виплат по дивідендах, що вплинуло на привабливість інструменту. Довести частку виплат до половини від чистого прибутку планується до 2020 року.

Довести частку виплат до половини від чистого прибутку планується до 2020 року

Як по акціях Ощадбанку, так і по дивідендах прогноз на 2018 і найближчі 2 роки залишається позитивним (за даними BCS-express.ru)

Як отримати прибуток

Отримувати дивіденди фізичній особі, після покупки акції у брокера, можна відповідно до встановленого розпорядку.

Отримувати дивіденди можуть особи, які придбали акції до закриття реєстру на Зборах. Дата закриття призначається в межах 10 днів до і 20 днів після зборів. Сбербанк може підводити підсумки раз в 3, 6, 9 або 12 місяців.

Наглядова рада визначає розмір і терміни виплат. Після виплати пасивного доходу, фізична особа зобов'язана заплатити податки. Вони рівні 13% від перерахованої суми. Для нерезидентів ставка вище - 15%.

Вам буде цікаво:

ОФЗ + ІВС - як отримати максимальний дохід

Як правильно інвестувати в ПІФи - 10 правил

висновок

У 2019, щоб купити акції Ощадбанку фізичній особі потрібно звернутися до брокера, такі послуги надає і сам банк. Всі операції проводяться в режимі онлайн. Ціна акцій постійно змінюється, варто вибрати найбільш вигідну, щоб зробити покупку або продаж. Також власники можуть отримувати дивіденди, розмір яких визначається на Зборах акціонерів.