Алсу у відмінній формі

Куди там голлівудським зіркам до наших знаменитостей Куди там голлівудським зіркам до наших знаменитостей! Ось взяти, наприклад, Дженніфер Гарнер і Алсу: перша вже рік не може відновити форму після пологів, а друга менше ніж через три місяці вже показала себе у всій красі.

3 грудня співачка прилетіла з Америки до Росії. Алсу залишила свою двомісячну доньку Сафіну в Лос-Анджелесі, де за нею доглядає бабуся, а сама примчала на день народження улюбленого чоловіка Яна Абрамова.

Повідомлення про те, що співачка приголомшливо виглядає, облетіла столичний бомонд в перший же день. У рекордні терміни Алсу вдалося повернути колишню стрункість.

Алсу прилетіла в Росію всього на тиждень. Але повідомлення про те, що співачка приголомшливо виглядає, облетіла столичний бомонд в перший же день. У рекордні терміни Алсу вдалося повернути колишню стрункість. Втім, подібні чудеса вже демонструвала Хайді Клум. Як відомо, топ-модель через два місяці після пологів другої дитини дефілювала по подіуму, демонструючи білизна Victoria's Secret і розкішне тіло без будь-якого натяку на розтяжки і інші прикрі косметичні недоліки, зазвичай з'являються на жіночому тілі після пологів.

Але повернемося до вітчизняної поп-діві. Отже, Алсу хороша, та до того ж сповнена енергії. Крім участі в святі, присвяченому дню народження чоловіка, за ці дні Алсу планує знятися у багатьох новорічних концертах і вогниках, щоб шанувальники могли побачити її в новорічну ніч. Також на цьому тижні на музичних радіостанціях і телеканалах з'явиться нова пісня і кліп Алсу "Найголовніше". Цю пісню, як співачка зізналася раніше, вона присвятила своєму чоловікові.

Нагадаємо, що 7 вересня Алсу народила в Лос-Анджелесі дівчинку. Два місяці Алсу перебувала поруч з донькою, доглядати за якої їй допомагала мама Яна. Через тиждень співачка повернеться до дочки, але цілком імовірно, що вже в найближчі два місяці жіноча частина родини Абрамових переїде до Москви. А там недалеко і до повернення співачки на сцену. Одним словом, наша Алсу стане зразковою супермамою, що поєднує кар'єру і виховання дитини.