Зарплати держслужбовців можуть прив'язати до кількості штрафів ГИБДД

Мова йде про те державних службовців, які зайняті в сфері дорожнього господарства та підвищення безпеки дорожнього руху.

У Міністерстві транспорту і дорожнього господарства Чувашії був розроблений проект постанови, який пропонує зробити розмір зарплат всіх співробітників, що працюють в сфері дорожнього господарства та підвищення безпеки дорожнього руху, в залежність від кількості розісланих водіям постанов про виписані штрафи ГИБДД.

У Міністерстві транспорту і дорожнього господарства Чувашії був розроблений проект постанови, який пропонує зробити розмір зарплат всіх співробітників, що працюють в сфері дорожнього господарства та підвищення безпеки дорожнього руху, в залежність від кількості розісланих водіям постанов про виписані штрафи ГИБДД

Згідно думки чиновників, чим більше буде виписано і розіслано повідомлень про штрафи, отриманих за допомогою комплексів фото- і відеофіксації, тим вище виявиться і зарплата держслужбовців, зайнятих в цих сферах. Як повідомляє « Газета.ру », Ініціативою зацікавилися в місцевій прокуратурі: фахівці вивчили пропозицію і зажадали відправити документ на доопрацювання.

«Зростання числа постанов у справах про адміністративні правопорушення, а відповідно, зростання числа оброблених і розісланих постанов не є наслідком застосування праці працівників установи, оскільки не знаходиться в прямій залежності від їх дій і обумовлений дотриманням вимог законодавства про адміністративні правопорушення невизначеним колом осіб», - коментують представники прокуратури Чувашії.

Фахівці відзначили, що в регіонах, де практикується преміювання співробітників, що збільшують кількість штрафів з камер, нерідкі випадки «підкручування» швидкості та інших помилкових постанов про порушення ПДР. «Подібні ситуації з прив'язкою зарплат до штрафів можуть привести тільки до нових спроб фальсифікацій», - вважає експерт в сфері фіксації порушень правил дорожнього руху Сергій Ласкін.

Минулого тижня портал «Колёса.ру» публікував рейтинг регіонів РФ з найбільшими штрафами (Враховувалися середні показники по стягненням за 2016 рік). У десятку увійшли Ненецький АО (1 420 рублів), Ямало-Ненецький АО (1 325), Астраханська область (1 303), Ханти-Мансійський АО (1 201), Чукотський АТ (1 176), Алтайський край (1 115), Москва (1 092), Магаданська область (1 090), Приморський край (1 090) і Камчатський край (1 089 рублів).