Книга "Анатомія одного розлучення" - Базен Ерве - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

Анатомія одного розлучення

Виберіть формат скачування:

Ерве Базен (Жан П'єр Марі Ерве-Базен) - відомий французький письменник, автор цілого ряду популярних творів, лауреат багатьох літературних премій, президент Гонкурівської академії.

Роман «Анатомія одного розлучення» - явище непересічне. Основна тема - це одвічна проблема сімейних відносин. Сюжет роману простий: розлучаються подружжя, довго прожили разом, мають чотирьох дітей і вступили колись в шлюб по взаємній любові. І раптом - розлучення! Привід - зрада чоловіка ...

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 34.77

Ця книга бере за душу! Щиро шкода бідну Аліну, залишилася одна без радощів, без надій, без мети ... Рекомендую всім!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 150.79

Ерве Базен. Анатомія одного розлучення.
Дуже повчальна історія розлучення двох людей, засліплених егоїзмом і переповнених ненавистю один до одного. Анатомія саме тому, що вона розкладена автором буквально по всьому поличках, за всіма складовими. Егоїзм і ненависть в першу чергу відноситься до Аліни, яка за мету свого життя поставила створення максимально нестерпних умов існування свого колишнього чоловіка і його нової сім'ї. А оскільки в своїй боротьбі вона використовувала всі можливі і неможливі, в тому числі і абсолютно неприпустимі засоби, включаючи чотирьох власних дітей, то тим самим вона створила взагалі жахливі і нестерпні умови не тільки свого колишнього чоловіка Луї, не тільки самій собі, а й своїм дітям. Пасивна роль Луї в цій історії тільки підливала масла в вогонь істеричною Аліні, створювала додаткові приводи для помсти і жалості до самої себе. Обопільне небажання піти назустріч один одному і абсолютне ігнорування прав і бажань власних дітей теж зіграло свою негативну роль в цій драмі.
Ніяких позитивних емоцій обидва головні герої не викликають, а нещасних, фактично покинутих дітей просто шкода, оскільки життя їх безнадійно зіпсована, а психологічна травма, нанесена батьками, можливо ніколи не заросте. Тим більше, що цей кошмар тривав багато років. Свою роль зіграли і явні недоліки французького законодавства.
Такі істеричні жінки як Аліна, переповнені егоїзмом, ненавистю і войовничої жалістю до себе досить часто зустрічаються в повсякденному житті, втім як і мужики типу Луї - «ні риба, ні м'ясо», що представляють абсолютний нуль в домашньому господарстві і вимагають турботи і догляду за собою від дружини, майже як додатковий дитина, так що книга дуже актуальна і може служити посібником для вирішення важливих сімейних проблем. Вона трохи важкувато написана, але тема, якої вона присвячена, досить важлива, щоб роман не дивлячись ні на що уважно і вдумливо прочитати, і зробити правильні висновки. Ця книга як гіркі ліки.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 113.37

Вражаюче, що у такий книги немає відгуків, а отже і читачів. Це готові інструкції по сімейному житті, тільки в художній формі. Чому змінив, як жити однією, як вести себе з дітьми і багато іншого. Це звичайно ж чоловічий погляд на проблему, але тим більше він повчальний для жінок.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "2775", "o": 30}