Ціни на нерухомість в Англії

  1. аналіз ринку
  2. територіальний фактор

Як відомо, в останні роки Великобританія перетворилася на справжню Мекку для заможних росіян.

Багато з них прагнуть мати квартиру або будинок в Англії. Це престижно, це показник високого статусу і достатку. Купівля нерухомості в Британії традиційно вважається практично «залізобетонним» варіантом інвестування.

аналіз ринку

Нерухомість в Англії - одна з найдорожчих в світі. Крім цього, Великобританія входить до числа абсолютних лідерів за кількістю пропозиції і продажу об'єктів елітної нерухомості.

Середня вартість житла по країні складає близько 7500-8000 євро за квадратний метр Середня вартість житла по країні складає близько 7500-8000 євро за квадратний метр. Це дуже і дуже багато - порівняйте з цінами в Австрії , Мало поступається Сполученому Королівству за рівнем життя (якщо взагалі поступається).

Придбати комерційну нерухомість у Великобританії також можуть собі дозволити тільки дуже заможні покупці.

Виділити середню ціну на комерційні об'єкти надзвичайно складно. Наприклад, елітний готель в Лондоні може коштувати більше 25-30 тисяч євро за квадратний метр. Вартість квадратного метра комерційного об'єкта може становити до 10 тисяч євро. Велике значення також має розташування, призначення і стан кожного конкретного об'єкта.

територіальний фактор

Якщо аналізувати ціни в розрізі регіонів, то абсолютно очевидно, що найбільш дорогі квартири і будинки в Лондоні.

Наприклад, в центрі британської столиці квадратний метр може коштувати близько 19-20 тисяч євро. На околицях Лондона пристойне житло можна купити за 5-6 тисяч євро за квадратний метр. Таким чином, середній рівень цін по Лондону при грубому підрахунку може становити близько 12-13 тисяч євро.

У регіонах вартість нерухомості може істотно відрізнятися, як від столиці, так і між собою. Наприклад, в графстві Корнуолл квадратний метр заміського будинку може коштувати більше 8000 євро за квадратний метр.

Середня вартість елітного житла в Дорсеті наближається до рівня Лондона. У графствах Кембриджшир і Дербішир квадратний метр житла коштує в середньому близько 2-3 тисяч євро.

В цілому ж можна говорити впевнено, що придбання нерухомості у Великобританії - досить дороге задоволення. Початковий поріг інвестування тут становить не менше 1 мільйона євро.

Проте, не дивлячись на свою ціну, ці дорогі англійські будинки і квартири не втрачають популярності.

У період кризи 2008-2009 року ринок нерухомості Британії постраждав набагато менше більшості європейських ринків. Сьогодні він знаходиться в досить стабільному стані, незважаючи на фінансові та соціальні потрясіння.

Це пояснюється не тільки високим рівнем економічного розвитку і стійкості британської фінансової системи. Велике значення має фактор дефіциту житлоплощі в Англії, і особливо - в Лондоні. Тому більшість фахівців прогнозує подальше зростання цін.