Купити міжкімнатні двері Арістон за недорогою ціною в інтернет-магазині "ОСТМАРКЕТ"

  1. Двері Арістон в каталозі Остмаркет Коли приходить час капітального ремонту, автоматично постає питання...
  2. Технічні характеристики дверей Арістон

Двері Арістон в каталозі Остмаркет

Коли приходить час капітального ремонту, автоматично постає питання вибору дверей Коли приходить час капітального ремонту, автоматично постає питання вибору дверей. Однак, поміняти все міжкімнатні двері в квартирі коштує недешево. До того ж двері - це такий елемент інтер'єру, який залишається на довгі роки, адже їх не будеш міняти також часто як шпалери. Тому пропонуємо ознайомитися з ще одним виробником дверей, щоб в майбутньому вам було простіше зробити вибір.

Представляємо вашій увазі міжкімнатні двері Арістон, виробництво компанії «АДО». Для приблизної орієнтування в нашому каталозі відразу відзначимо, що за якісним рівнем вони приблизно, як двері Океан , Хоча асортимент полотен у виробника Арістон буде менше. Однак, однозначно можна сказати, що Арістон в цілому краще, ніж двері Маріо ріоліт і тим більше, ніж двері Браво .

Але повернемося до розглянутої позиції. У чому її особливості? Арістон - це міжкімнатні двері, які як і інші двері поділяються на глухі і засклені. Кожна з них покрита натуральним шпоном цінних порід деревини, зі стійким поліуретановим лаком. Ми рекомендуємо відразу замовляти стандартну комплектацію дверного блоку.

Особливості дверного блоку Арістон

У неї входить полотно або самі двері, яка буває глухий або заскленою. У глухому варіанті замість скла вставлена ​​фільонка. Це окремий щит, яким заповнюють простір між обвязками і середниками. Далі в комплектацію входить коробка. Це рама, яка вставляється в дверний отвір і на яку навішуються дверні полотна. Коробка складається з двох вертикальних стійок і поперечини.

До комплетке йдуть також лиштви, облицювальні панелі з кожного боку дверей і добори, які представляють собою декоративну накладку до дверного короба, яка застосовується в случе якщо товщина стіни перевищує стандартні розмір (75 мм). Добори, на відміну від інших елементів комплекту дверей Арістон, виготовляють з шпонированной панелі МДФ і ДСП. Вони бувають трьох розмірів: 60, 90 і 125 мм відповідно.

Технічні характеристики дверей Арістон

Технічні можливості продукції дверей Арістон дозволяють приймати також замовлення на виготовлення блоків нестандартних розмірів висотою до 2300 мм і шириною до 1200 мм. Майте на увазі, що кожні двері упаковується в поліетилен, з усіх чотирьох сторін і закривається накладками з гофрокартону для здійснення максимально дбайливого перевезення.

Всі двері Арістон і комплектуючі мають санітарно-епідеміологічний висновок і відповідні сертифікати, які при необхідності можна запросити у наших менеджерів. Максимально тривала експлуатація дверей Арістон можлива при вологості повітря не більше 60% і температурі 18-22 ° С. Однак, такі умови використання не завжди можуть підійти для приміщень з підвищеною вологістю і температурою.

Для такого випадку пропонуємо ознайомитися з продукцією Luvipol , Яка мають вищу ступінь зносостійкості. У разі якщо вас зацікавили двері Арістон, запрошуємо оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати на нашу безкоштовним номером 8-800-555-07-64, щоб отримати додаткову консультацію. Оформляючи замовлення, також не забудьте про фурнітуру (ручки, петлі і т.д.) До дверей Арістон ми рекомендуємо фурнітуру Morelli .

У чому її особливості?