Завантажити гру Bus Simulator 2015 для андроїд

Гра навчить водити автобус і правил дорожнього руху.

Водити автобус не так просто як звичайну легковик, а ще якщо ви везете пасажирів і повинні за розкладом прибити на автобусну зупинку. Симулятор автобуса дає можливість спробувати себе в якості водія одного з багатьох автобусів.

Вам доведеться виїжджати на рейс і слідувати за стрілками рейсу, що веде вас через все місто і кілька автобусних зупинок
Вам доведеться виїжджати на рейс і слідувати за стрілками рейсу, що веде вас через все місто і кілька автобусних зупинок. Ви повинні підібрати пасажирів чекають автобус, а також їх випустити на останній зупинці. Це не проста їзда по місту на більшій автомобілі, це їзда по правилам дорожнього руху. Ви повинні зупинятися на червоний колір і проїжджати дорогу на зелений, включати повороти і дивитися в дзеркало, щоб нікого не підрізати. Вам потрібно уважно дивитися на дорожні знаки, особливо якщо ви наближаєтеся до кільцевій дорозі або перехрестя, можливо там стоїть знак «дати дорогу» «руху по кільцю» та інші.

Гра Bus Simulator 2015 дасть вам можливість управляти різними автобусами, від простих шкільних і маленьких автобусів, до великих двоярусних автобусів, які будуть їздити по різних містах світу від Парижа, Нью-Йорка до Москви
Гра Bus Simulator 2015 дасть вам можливість управляти різними автобусами, від простих шкільних і маленьких автобусів, до великих двоярусних автобусів, які будуть їздити по різних містах світу від Парижа, Нью-Йорка до Москви.