Авторинок в Пермі - де застрахувати автомобіль?

  1. Вибір автомобіля: ВАЗ або іномарка?

Купівля нового автомобіля завжди супроводжується не тільки радістю, але і безліччю супутніх справ. Практично першим після договору купівлі-продажу постає питання про страхування авто.


Без страховки ОСАЦВ отримання в ГИБДД свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу неможливо. Закон про ОСАГО зобов'язує кожного власника автомобіля щорічно страхувати свою автогромадянську відповідальність. Тому власникам авто важливо орієнтуватися в морі пропозицій від страхових компаній.
З кожним роком питання по страхуванню ОСАГО стає гостріше, так як збільшується кількість автомобілів на російських дорогах. Отримавши страховку на руки, водій може бути спокійний: у разі аварії з його вини страхова компанія компенсує витрати по ремонту автомобіля потерпілого.

На які критерії важливо звернути увагу при виборі страхової компанії?
Найголовніше - це фінансова стійкість страхової компанії. Від цього залежить тривалість перебування компанії на ринку автострахування та, відповідно, виплати постраждалим в ДТП. Тому купувати поліс ОСАГО краще в великій стабільній страховій компанії. При виборі можна спиратися на незалежний рейтинг, найбільш популярним в Росії є рейтингове агентство Експерт РА, яке веде моніторинг фінансової стабільності страхових компаній. Свій вибір краще зупинити на компаніях з рейтингом А + і А ++, як на найбільш надійних.
Повідомити страховика також є перевагою у виборі при покупці ОСАГО. Розвинена філіальна мережа - ще один плюс на користь тієї або іншої компанії. У тому випадку, якщо ДТП станеться в іншому місті, оформити без зволікань документи буде набагато легше.
Третій, не менш важливий критерій. Хороша страхова компанія - це компанія, яка від клієнта нічого не приховує, при запитах з боку клієнта завжди готова пред'явити необхідні ліцензії та дозвільні документи. Якщо страховик відмовляється відповідати на ваші питання - краще звернутися в іншу компанію.
Отже, питання вибору страхової компанії досить складний. Не втрачайте на це свого часу - звертайтеся до фахівців ПермПоліс, які допоможуть зробити вибрати надійну страхову компанію, заощадити на покупці ОСАГО і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Телефонуйте: 8 (342) 203-00-70 , Заходите на сайт: www.permpolis.ru.

Вибір автомобіля:
ВАЗ або іномарка?

Сучасний ринок автомобілів в Росії рясніє оголошеннями з купівлі-продажу. Розібратися в такій великій кількості пропозицій на авто вельми непросто. Перм на тлі інших регіонів країни нічим в цьому плані не відрізняється. При покупці автомобіля ми всі стикаємося з одвічною проблемою - як співвіднести бажання з можливостями. Більшість, ясна річ, прагне придбати більше автомобіля за менші гроші. І ось тут постає друга проблема - ВАЗ або іномарка. Безсумнівний плюс авто з ВАЗа - це його цінник. З цієї причини продажу автомобілів Волзького автозаводу стабільно займають лідируюче положення як по країні в цілому, так і по Пермі зокрема. (Так само як і серед продажів вантажної техніки на першому місці стоїть продукція КамАЗа). Але, на жаль, якість автомобілів з ВАЗа не може поки конкурувати з якістю збірки іномарок. І це стосується всіх іномарок. Навіть горезвісні китайські автомобілі об'єктивно все ж краще, ніж випущені на авто ВАЗі. Але вітчизняні авто підкуповують не тільки ціною, але і непоганий ремонтопридатністю, простотою в обслуговуванні і розвиненою мережею техобслуговування. Автозапчастини і фахівця з автомобілів ВАЗ можна з легкістю знайти не тільки в такому великому місті, як Перм, але і практично в будь-якому населеному пункті. Іномарки похвалитися подібним охопленням не можуть. Хоч і ремонт іномарки вимагають не так часто, зате у авто з ВАЗа він набагато простіше і дешевше. Комфорт в нових моделях ВАЗ, як Калина, Пріора і Гранта, наближається до такого в іномарках, і вже не є каменем спотикання, як це було на попередніх тольяттинских автомобілях. (КАМАЗ також підтягує планку якості). На ходу вітчизняні автомобілі вже не виглядають так посередньо на тлі іномарок. Та й зовнішній вигляд продукції автоваза став виглядати більш сучасно. Загалом, авторинок Пермі досить насичений як вітчизняними автомобілями, так і іномарками на будь-який смак. Проблеми купівлі-продажу не варто. Вибір за вами.

Вибір автомобіля: ВАЗ або іномарка?
На які критерії важливо звернути увагу при виборі страхової компанії?
Вибір автомобіля: ВАЗ або іномарка?