Зміст індиків взимку в домашніх умовах

Будь-яка домашня птиця потребує ретельного догляду, а особливо в зимовий період. Звичайно, зміст індиків взимку в домашніх умовах - непросте, але варте заняття. Фермеру необхідно осягнути деякі основні ази з метою, щоб не зазнати втрат і виростити здорових особин.

Якщо знати лише кілька основних правил утримання індиків, то з їх вирощуванням в домашньому господарстві не виникне проблем, причому навіть взимку. Варто зазначити, що оптимальні умови для їх вирощування дуже схожі з іншими птахами.


Щоб умови утримання були максимально комфортними для особин індиків, заводчику необхідно подбати про численні аспектах. Ось лише деякі складові успіху, якими діляться фермери з колосальним досвідом:

  1. Оптимальний температурний режим в приміщенні. Варто сказати, що індики не бояться сильних морозів або перепадів температур, але ось протяги і вогкість - згубні для особин. Тому заводчику слід зробити хорошу і якісну підстилку, наприклад, з сіна, торфу або ж тирси.
  2. Відповідне освітлення. Не секрет, що взимку світловий день дуже короткий, тому багато заводчики замислюються про штучне освітлення. У сонячний день індиків можна сміливо випустити на подвір'я для вигулу, що дозволить заощадити на споживанні електроенергії.
  3. Годування індиків взимку. Індичатам і їх батькам потрібно чимало енергії для зігріву в зимовий період. Тому правильно підібраний раціон - це вже половина успіху успішного розведення і утримання особин в домашньому господарстві. Зерна і зелені особинам буде недостатньо. Індиків взимку часто годують комбікормом, вологими мешанками, ячменем, а також кукурудзою, конюшиною і люцерною. Можна використовувати каштани і жолуді в якості підживлення.
  4. облаштування пташника для індиків. Установка міцних і надійних сідало, ящиків-гнізд для несучок, оснащення пташника ваннами для купання особин, годівницями до напувалок неодмінно сприятиме успішному змістом індиків.
  5. Окреме зміст. Початківцю заводчику слід пам'ятати про те, що ні в якому разі не потрібно розводити індиків разом з особинами будь-якої іншої домашньої птиці. Приміщення для них має бути окремим.

Рекомендуємо прочитати статтю: Розведення індиків як бізнес: всі плюси і мінуси.

Звичайно, щоб не було зайвих турбот і стресів, фермеру важливо підійти до облаштування пташника заздалегідь, бажано ще в літню пору, тоді взимку індики будуть швидко рости і залишаться здоровими.

Індики взимку відмінно переносять несприятливу, холодну погоду

Щоб зміст індиків взимку в домашніх умовах було максимально ефективним, - добре подумати про численні організаційні моменти заздалегідь. Обладнаний пташник, тепле приміщення без протягів, оптимальне освітлення - ось основні вимоги, які потрібно врахувати фермеру, займаючись розведенням індиків в домашніх умовах. Продовжити читання на сайті fermeru.pro.