Переказ з картки на рахунок Ощадбанку: інструкція

 1. Способи перекладу грошей в Ощадбанку
 2. Переклади через Ощадбанк Онлайн
 3. Між своїми картою і рахунком
 4. На рахунок іншого клієнта Ощадбанку
 5. Оплата кредиту в Ощадбанку - теж переклад на рахунок
 6. На ощадний рахунок
 7. На розрахунковий рахунок
 8. Переклад на рахунок через банкомат
 9. Поповнення рахунку через відділення банку

Ощадбанк надає своїм клієнтам масу можливостей в управлінні банківськими рахунками. Наприклад, користувачі легко можуть здійснювати перекази між своїми картками та рахунками, або відправляти гроші іншим клієнтам Ощадбанку.

Способи перекладу грошей в Ощадбанку

Способи перекладу грошей в Ощадбанку

Перевести гроші з картки Ощадбанку на рахунок Ощадбанку досить просто. Для цього передбачено кілька варіантів, серед яких найпоширенішими є:

 • відправка коштів за допомогою банкоматного пристрої;
 • переклад через інтернет (через особистий кабінет Сбербанк);
 • використовуючи додаток для мобільного телефону;
 • перерахування через відділення фінансової установи.

Способів переказу грошей з картки на картку між клієнтами Ощадбанку більше, так як вони можуть використовувати такий сервіс, як Мобільний банк. Він дозволяє за допомогою смс переводити гроші за номером телефону або картки. Ще можна використовувати портали Тінькофф або Альфа-Банку, які також пропонують вказати реквізити карток відправника і одержувача.

Але повернемося до транзакцій на рахунок, тим більше, що такі операції виконуються досить часто. Наприклад, ви можете з карти оплатити кредит в Ощадбанку або іншому банку.

Переклади через Ощадбанк Онлайн

Сбербанк Онлайн - це зручний сервіс, який дозволяє здійснювати безліч банківських операцій. Якщо є необхідність перевести гроші з картки на власний розрахунковий або ощадний рахунок, коректний. І пам'ятайте, що комісія за переклади між своїми рахунками Ощадбанку не стягується, не залежно від того в якому Реон вони були оформлені.

Між своїми картою і рахунком

Щоб виконати переказ грошей з зарплатної або іншої дебетової карти Ощадбанку на свій рахунок, коректний:

 1. Зайдіть на офіційний сайт банку і авторизуйтесь в особистому кабінеті Сбербанк Онлайн, використовуючи реєстраційні логін і пароль;
 2. З головного меню виберіть пункт «Платежі та перекази»;
 3. Натисніть на підрозділ «Переклад між своїми рахунками»;
 4. Визначтеся з картою, з якої буде відбуватися списання коштів і вкажіть рахунок зарахування;
 5. вкажіть сума і натисніть «Підтвердити».

Операція буде виконана миттєво. Затримка в надходженні грошей на рахунок можлива тільки при збої в роботі інтернет-банкінгу. Якщо виникли будь-які проблеми, ви завжди можете зв'язатися з оператором банку .

На рахунок іншого клієнта Ощадбанку

На рахунок іншого клієнта Ощадбанку

Якщо вам потрібно перевести гроші на рахунок іншого клієнта Ощадбанку, виконайте вхід в особистий кабінет, а потім в меню «Платежі та перекази» вкажіть «Переклад клієнту Ощадбанку». Далі система попросить зазначити власний рахунок, з якого спишуться гроші і ввести реквізити одержувача. Тут ви можете вказати як номер картки, так і номер рахунку.

Комісія в розмірі 1% стягується, якщо банківські продукти відправника і одержувача грошей оформлені в різних регіонах.

Оплата кредиту в Ощадбанку - теж переклад на рахунок

Багато клієнтів Ощадбанку, оформивши тут споживчий кредит, автокредит або іпотеку, вибирають такий спосіб погашення, як переклад з власної зарплатної картки на кредитний рахунок Ощадбанку. Для того, щоб оплатити кредит в Ощадбанку через особистий кабінет, коректний:

 1. Увійдіть в особистий кабінет Ощадбанку, вказавши логін і пароль;
 2. Виберіть пункт меню «Платежі та перекази» на горизонтальній панелі;
 3. Тепер зі списку варіантів вкажіть «Переклад між своїми рахунками» і далі «Погашення кредиту в Ощадбанку»;
 4. Заповніть форму, що відкрилася і вкажіть картку для списання грошей.

На ощадний рахунок

Поповнення ощадного рахунку, він же депозитний або вклад (відкривається на певний час з метою отримання відсотків за зберігання грошей в банку) також доступно через особистий кабінет Ощадбанку. Розповімо, як відкрити депозитний рахунок через Ощадбанк Онлайн. Для цього:

 1. Увійдіть в особистий кабінет банку і виберіть в горизонтальному меню «Вклади»;
 2. Натисніть на «Відкриття вкладу» і далі ознайомтеся з усім списком пропозицій;
 3. Пам'ятайте, що тут тільки вклади для фізичних осіб. Відкрити розрахунковий рахунок для ВП таким чином не можна. Для цього потрібно особисто відвідати відділення банку і заповнити заяву. Отже, зазначте відповідний депозит і натисніть «Продовжити»;
 4. Тепер вкажіть карту (точніше її рахунок), з якої потрібно перевести гроші на депозит і наберіть суму;
 5. Після натискання «Відкрити» з'явиться все пропозицію. Вивчіть ще раз умови і погодьтеся з ними, якщо все підходить.

Поповнення депозитного або ощадного рахунку являє собою переклад між власними рахунками (операція описана вище). Але попередньо переконайтеся, що умови вашого вкладу допускають внесення додаткових коштів після відкриття.

На розрахунковий рахунок

Він є різновидом поточного. Він, як правило, відкривається для отримання зарплати або виконання різних платежів. Через Ощадбанк Онлайн можна перевести гроші на рахунок клієнта Ощадбанку або в будь-який інший банк. Термін виконання операції до 2-х днів.

Переклад на рахунок через банкомат

Переклад на рахунок через банкомат

Перевести гроші з картки Ощадбанку на рахунок іншої людини не можна. Для цього потрібно знати номер його картки. Але за допомогою банкомату можна оплатити кредит в Ощадбанку або в іншому банку. Для цього:

 1. Підійдіть до найближчого терміналу Ощадбанку;
 2. Вставте пластик в пристрій;
 3. Наберіть чотиризначний пін-код;
 4. У меню зупиніться на пункті «Грошові перекази»;
 5. Заповніть всі вільні поля і вкажіть суму перераховуються грошових коштів;
 6. Підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку «Перевести»;
 7. Дочекайтеся чек і не забудьте забрати кредитку.

За таку операцію спишеться комісія в розмірі 1%, якщо рахунок, на який відправлено гроші теж належить Ощадбанку (наприклад, ви оплатили свій кредит), але відкритий в іншому регіоні. За транзакції на рахунки інших банків стягується 1,5% від суми.

Поповнення рахунку через відділення банку

Поповнення рахунку через відділення банку

Якщо операції через особистий кабінет або банкомат здаються вам скрутними, завітайте до найближчого відділення Ощадбанку. Співробітники фінансової організації допоможуть виконати будь-яку операцію. Пред'явіть паспорт і картку, з якої потрібно відправити гроші. Далі назвіть реквізити отримувача - номер рахунку (карткового, поточного, розрахункового, депозитного) або номер договору (якщо платите за кредит) і співробітник Ощадбанку виконає всю операцію за вас.

До речі, переклад на рахунок через відділення Ощадбанку вигідний, так як комісія складає всього 1%, якщо одержувач - клієнт Ощадбанку. Оплатити свій кредит або покласти гроші на депозит можна взагалі без відсотків. А за переклади на рахунки в інші банки стягують 2%, оплата чужого кредиту обійдеться в 1,5%.

Швидка форма заявки

Заповни заявку зараз і отримай гроші через 30 хвилин