Сергій Каплін: "Наступна вимога ЄС - одностатеві шлюби"

Полтавський нардеп виступив проти геїв, але «за» лесбіянок Полтавський нардеп виступив проти геїв, але «за» лесбіянок   Народний депутат України Сергій Каплін в прямому ефірі   Полтава

Народний депутат України Сергій Каплін в прямому ефірі Полтава.Today пояснив чому в стінах Верховної Ради України був одним з тих, хто виступив проти геїв.

"Ви можете уявити, щоб країна з великою безробіттям, отримала статус безвізового режиму? Тоді армія безробітних, буде їхати в Європу. У них і так сьогодні багато проблем з біженцями-сирійцями і великі потоки трудових мігрантів з інших країн. Очевидно, ми не маємо тих демократичних стандартів в суспільстві, які відкривали б двері навстіж для нас в Європу ", - заявив Каплін.

Сергій додав, що "Україна - унікальна держава, тому потрібно зберегти її самобутність. Я знаю, що буде після цієї правки - вимога Європейського Союзу: ми Вам не дамо грошей, якщо не приймете закон про одностатеві шлюби. Це неприйнятно для суспільства. Ми не готові до цього ні морально, ні історично. Я ще можу змиритися з любов'ю між чоловіком і жінкою, але не між людиною і людиною не можу ".

Тепер, завдяки Aperio Lux , ЛГБТ-портал можна чітатьна iPhone і iPad

Тепер, завдяки   Aperio Lux   , ЛГБТ-портал можна чітатьна iPhone і iPad

Ви можете уявити, щоб країна з великою безробіттям, отримала статус безвізового режиму?