Дерев'яні тумби під телевізор: ціни, купити тумбочку з дерева для ТВ в магазині МебельОК

  1. ТВ тумба з масиву дерева - варіанти виконання

Меблі, виконана з масиву, відрізняється підвищеними параметрами міцності. Антистатичний матеріал виключає нагрівання поверхні і нівелює ризик займання. Важлива перевага дерев'яних меблів - стійкість, інертність при розхитуванні або випадковому механічному впливі. Дерев'яні тумби під телевізор фото яких доступні для онлайн-ознайомлення, імпонують інтер'єрів житлових і комерційних локацій:

  • гостинним,
  • спальнях,
  • кабінетах,
  • готельним номерам і т.д.

Перш ніж купити дерев'яну тумбу під телевізор на стійкій основі або ніжках, уточніть параметри моделі - розміри довжини, ширини, висоти і т.д. При необхідності, дерев'яна ТВ тумба буде виконана під замовлення . Послуга актуальна для власників нестандартних приміщень, мінімалістичні і малометражних локацій, прихильників креативних симетричних інтер'єрів і любителів авторської меблів.

ТВ тумба з масиву дерева - варіанти виконання

Тумба під телевізор дерево - не тільки міцна, але і екологічно безпечна, а тому рекомендується для установки в спальних і дитячих приміщеннях, якщо там передбачена експлуатація телевізора.

Тумба ТВ дерево відноситься до виробів преміального класу. Багата колірна палітра деревини (сосна, горіх, дуб, вільха) відображена також у шпоні. Оздоблювальний матеріал з унікальними естетичними властивостями дозволяє досягти ефекту натуралістичним. При цьому вартість виробів, що імітують деревину (шпон, МДФ, ДСП) нижче ціни моделі з цільного дерева.

Тумба під телевізор з масиву дерева темного кольору (ефект досягається завдяки застосуванню Пігментується матеріалів) впишеться в концепцію просторого приміщення -

  • класик,
  • модерн,
  • вінтаж,
  • лофт і т.д.

Світла палітра імпонує локаціях з обмеженим присутністю сонячного світла. Для компонування інтер'єру вибирайте моделі з елементами зі скла і хромованого металу.

Тумба під телевізор з дерева фото якої розкриває технічні моменти конструкції, зібрана за принципом геометрії зі збалансованим або симетричним розташуванням вбудованих ніш. Для ергономії корисної площі локації використовується кутова тумба під ТВ дерево з розсувними дверцятами.

Тумба під ТВ з масиву дерева в комплекті з м'яким куточком, дерев'яним журнальним столом, етажеркою або пеналом - гідна альтернатива громіздкої вітальні стінки .

Меблі для установки телевізора з дерева з легким декором - хороший вибір подарунка людині, котра захоплюється переглядом телепередач і фільмів в затишній домашній обстановці.