Набір різців по дереву Бригадир - купити набори стамесок для різьблення по дереву

 1. Відеоогляд набору різців по дереву Brigadier 63092 Набір різців по дереву, 6 предметів
 2. Комплектація набору

Відеоогляд набору різців по дереву Brigadier 63092

Набір різців по дереву, 6 предметів

Стамески для різьблення по дереву незамінні при виготовленні авторських моделей меблів ручної роботи або для виконання дизайнерських виробів і виробів. Дозволяє проводити роботи з будь-якими породами деревини - від м'яких (вільха, осика) до твердих (дуб, бук, береза). Різці забезпечують рівну площину різання при ручній обробці як поперек, так і вздовж волокон (особливо важливо, якщо працювати з свілеватостью заготовками). Подібна універсальність забезпечується деякими особливостями комплекту:

 1. Матеріал ріжучих елементів - високоякісна легована хромом і ванадієм сталь, що володіє високою твердістю.
 2. При виготовленні полотен використовуються особливі методи термічної обробки, що забезпечують оптимальну структуру металу заготовки, особливо в районах заточуваних крайок. При цьому саме тіло різця не стає надмірно тендітним, і дозволяє застосовувати при виконанні робіт будь-які напрямки докладання зусиль без загрози зламати стамеску.
 3. Рукояті грибовидной форми - зручно лягають в долоню і дають можливість докладати значних зусиль уздовж осі інструменту. Крім того - вони виконані з якісної деревини, мають ретельно оброблену поверхню, забезпечують хороший хват і приємні для руки.
 4. Міцне з'єднання полотен з ручками, навіть при постійній роботі з твердим деревом ймовірність розхитати стик мінімальна.
 5. Якісна заточка - забезпечує різання при додатку мінімальних зусиль.

Комплектація набору

У комплект входять шість різців відповідно застосовних для виконання всіх видів робіт з деревом. У набір входять:

 1. Пряма стамеска - найбільш універсальна, вся чорнова обробка контурів і чистове доведення плоских деталей проводиться з її допомогою.
 2. Пряма стамеска з широким лезом - для вибирання великих обсягів матеріалу.
 3. Стамеска «косячок» - необхідна для чорнової обробки великих заглиблень і нанесення контурів різання.
 4. Напівкругла стамеска - забезпечує вибірку деревини з плавною геометрією ліній, там, де неможливо забезпечити контур прямими полотнами.
 5. Стамеска «Клюкарзи» - для видалення масиву в важкодоступних місцях і для забезпечення великої глибини, цьому сприяє ложкоподібний форма робочої частини.
 6. Кутова стамеска - для вибірки глибоких канавок лінійної форми, а також, для нанесення чітких контурів на початковому етапі.

Як видно з усього вищесказаного шість різців - оптимальний набір, за допомогою якого можна виконати будь-які різьбові роботи по деревині. У поєднанні з високою якістю виготовлення і хорошою ергономікою даний набір інструменту - кращий вибір при необхідності створювати дерев'яні вироби зі складними формами.

Вся продукція має необхідні сертифікати, паспорти і дозволу. Гарантія поширюється на весь термін, заявлений виробником. Післяпродажне обслуговування здійснюється в сервісних центрах наших партнерів і майстерень заводів виробників.

Хочете купити товар за спеціальною ціною? Вас цікавлять діючі акції та знижки? Помітили помилку в описі або з'явилися питання по товарах, представленим на нашому сайті https://www.Komplektacya.ru, прохання звертатися на контактний e-mail: Хочете купити товар за спеціальною ціною , За багатоканальним телефоном 8 (812) 380-12-34 або за допомогою онлайн консультанта, що знаходиться в правому нижньому кутку сторінки.

Хочете купити товар за спеціальною ціною?
Вас цікавлять діючі акції та знижки?