Поради та рекомендації щодо оснащення санітарної зони

  1. Кожен день по всій території Росії вводяться в експлуатацію нові будівельні об'єкти, будь то готелі,...

Кожен день по всій території Росії вводяться в експлуатацію нові будівельні об'єкти, будь то готелі, офіси, магазини або житлові будинки і в кожному з них передбачені санітарні зони. У нашій статті мова піде про те, як правильно і ергономічно оснастити туалет.

Типи власників і дозаторів залежно від прохідності приміщення

Якщо ви хочете оснастити зону великої прохідності, то найоптимальнішим рішенням стане обладнання держателями , Виготовленими з нержавіючої сталі. Саме для таких зон подібні вироби володіють усіма необхідними властивостями: довговічністю, простотою експлуатації і міцністю. Ідеальна гігієна досягається за рахунок їх стійкості до корозії, а також відмінною герметичності.
У санітарних зонах підвищеної прохідності, доцільно використовувати автоматичні власники, які оптимізують і регулюють витрата паперу. І, до всього іншого, це запобігає поширенню різного роду інфекцій і бактерій, так як кожна нова людина використовує серветку, яка раніше була не пошкоджене.
Для приміщень з середньою прохідністю можна застосовувати як для намотування з нержавійки, так і якісні пластикові тримачі. У таких зонах на перше місце виходить дизайн, тому раціональним рішенням буде обладнання санвузла естетично красивими аксесуарами.

Для приміщень з маленькою прохідністю найоптимальнішим і недорогим рішенням буде оснащення туалету білими пластиковими тримачами. Вони, досить таки, прості і невибагливі в експлуатації і обслуговуванні.

Залежно від кількості й інтенсивності потоку людей санітарні зони обладнають maxi-, midi- і mini-держателями, для приміщень з великої, середньої і малої прохідністю, відповідно.
Якщо мова йде про встановлення диспенсеров , То, звичайно ж, обладнання санвузлів з високою прохідністю диспенсерами великого обсягу - це логічне і раціональне рішення, так як великий обсяг дозволяє рідше їх заправляти і, відповідно, зменшити витрати на експлуатацію та вартість коштів. Тоді як, обладнання санвузлів з невеликою прохідністю, оснащувати диспенсерами великого обсягу недоречно і безглуздо.

На нашому сайті представлені диспенсери для паперових рушників і туалетного паперу Jofel і Algostar . Диспенсери цих фірм мають різну ємність і придатні для приміщень всіх типів прохідності і до того ж мають гарний і сучасний дизайн.
При заправці диспенсеров туалетним папером варто пам'ятати, що використання рулонів довжиною понад 350 метрів недоцільно, так як у вас можуть початися проблеми при промативаніі бобіни або під час відриву паперу. Щоб знизити витрати паперу, потрібно звертати увагу на якість і слойность, тому що чим вище водопоглинання і м'якість паперу, тим менше витрата.

Варто додати, що для приміщень з великою прохідністю необхідно застосовувати і дозатори пінного мила - у таких дозаторів більш економічні картриджі.

Різновиди папери в залежності від класу
Папір економ-класу. До такого виду паперу відносяться одношарові рушники, що складаються з влагопрочность основи (щільність 35-40 гр / м). Папір середнього класу. Даний вид паперу складається не менше ніж з двох шарів і, плюс до всього, має високу якість відбілювання.
Основними виробниками такого виду паперу є: Німеччина, Польща, Італія. На нашому сайті ви знайдете велику номенклатуру видів туалетного паперу і паперових рушників різної довжини і щільності . Нашу продукцію відрізняє висока якість виготовлення, також до неї пред'являються дуже високі вимоги по комфорту і зручності. Наша продукція вся сертифікована і виготовлена ​​зі спеціальної високоякісної основи.

Особливості диспенсеров в антивандальному виконанні
Є безліч думок на рахунок того, який диспенсер краще: металевий або пластиковий. Відзначимо, що і у першого, і у другого є плюси і мінуси. Металевий корпус більш надійний, але дорогий. Пластикові диспенсери трохи гірше тримають удар, але прості в обслуговуванні і догляді і довше зберігають презентабельний зовнішній вигляд. Хоча, по-хорошому, зламати можна все що завгодно. На сайті StarmixShop.ru представлені диспенсери фірми Tork , Які захищені спеціальним антивандальним замком і виготовлені з удароміцного пластика в поєднанні з металом.

Варто відзначити, що в Європі і у Великобританії, зокрема, популярні диспенсери з протиударного ABS-пластика, з якого виготовляють поліцейські каски. Цей пластик дорожче металу, так як при ударі не ламається, а гнеться і потім поступово набуває первинної форми. Що ж стосується США, то там, як і в Росії, популярні диспенсери з металу. Більшою мірою вплив на ціну того чи іншого дозатора надає сам матеріал, з якого він виготовлений, а також комплектуючі частини. Іноді високоякісний механізм диспенсера може коштувати дорожче цілого держателя для паперу.

Особливості оснащення санвузлів для різних категорій людей

Для різних категорій людей диспенсери встановлюються однакові, але з невеликою різницею у висоті установки, наприклад, в ДОУ і для інвалідів висота підвісу нижче. Обов'язково жіночі туалети оснащуються диспенсерами жіночої гігієни. Що стосується освіжувачів повітря, то в чоловічих вбиральнях рекомендується використовувати більш жорсткі заходи, на відміну від жіночих (лимонні, фруктові). Також в чоловічих туалетах встановлюється попільничка, а для хлопчиків пісуар розташовують на низькому рівні. У жіночих туалетах, бажано, поставити держатель для гігієнічних пакетів.

У шкільних установах ставляться низькі унітази, а в дитсадках просто використовують горщики. У просунутих установах для інвалідів встановлюють кнопки і сенсори в підлозі.

Варто пам'ятати, що все обладнання необхідно розміщувати оптимально по всій площі. Найкраще розташування аксесуарів знаходиться між раковиною і виходом. Не бажано монтувати обладнання між раковинами, поруч з унітазами, пісуарами або душовими кабінками. Щоб уникнути великого скупчення людей, все обладнання рекомендується розвішувати рівномірно по всій кімнаті.

Щодня виробники вдосконалюють і покращують своє обладнання, роблячи його все більш функціональним і ергономічним. Кожен постачальник здатний здивувати покупця і запропонувати йому нові моделі, які відповідають сучасним реаліям. В інтернет-магазині StarmixShop.ru ви знайдете диспенсери і дозатори на будь-який смак.


Також, чекаємо вас в нашому виставковому залі з понеділка по четвер (з 10год. До 19ч.), В п'ятницю до 18 год. за адресою: 123060, метро Жовтневе поле, вул. Расплетіна буд.6 корп.1 під.1, на домофон набрати 15 і натиснути кнопку "виклик". Повну схему проїзду ви зможете подивитися тут >>> .