Дешеве каско - оформляємо надійну і вигідну для страхування на автомобіль з Інтач

Водіїв, які вирішили застрахувати свій автомобіль, при оформленні поліса каско може здивувати його висока вартість. Як вона формується і чи можна оформити каско дешево? Ціноутворення - багатофакторний процес, який залежить не тільки від інформації про авто і водія, але і від внутрішніх коефіцієнтів компанії, а також програми страхування.

  • Вартість автомобіля. Відсоток від неї лежить в основі ціни каско і коригується відповідно до супутніми умовами.
  • Рік випуску. З кожним роком машини втрачають у ціні через амортизаційного зносу. Оформити каско на старий автомобіль зазвичай дешевше, ніж на новий, який ще не виїхав з салону. Але купити страховку на ТЗ старше 10 років не вийде? компанії зазвичай не надають таку послугу.
  • Марка і модель. Логічно, що, наприклад, вартість відновлення Тойоти Ленд Крузер буде набагато вища за таку для Шкоди Октавії, але вартість поліса може сильно відрізнятися і в лінійці однокласників. Причина? вартість і доступність запчастин і ремонту конкретної моделі.
  • Статистика викрадень і аварій. Страховка для улюблених зловмисникам марок коштує дорожче.
  • Інформація та про водія. Значний стаж за кермом дає всі підстави для мінімальної вартості каско для водія. А новачкам на дорозі і молодим людям поліс обійдеться дорожче.
  • Місце реєстрації власника. У мегаполісах на зразок Москви або Санкт-Петербурга потік машин щільніше і ймовірність отримати збиток на дорозі вище, ніж в маленьких містах, і в вартість каско закладаються ці ризики.
Водіїв, які вирішили застрахувати свій автомобіль, при оформленні поліса каско може здивувати його висока вартість

Страховка може коштувати дешевше, якщо знизиться ймовірність викрадення. Наприклад, за рахунок парковки або супутникової системи стеження.

Занадто низька вартість поліса викликає скоріше підозри, ніж радість. Шахраї навчилися дурити автовласників. Вони пропонують дешеве каско від імені відомих страховиків. Купуйте страховку тільки на офіційному сайті! Телефонуйте страховим фахівцям і підтверджуйте у них інформацію, представлену в інтернеті.

Інтач Страхування пропонує різноманітні можливості придбання каско недорого:

  • франшиза . Найпотужніший інструмент впливу на вартість страхових послуг. Укладаючи такий договір на каско, водії при страховому випадку беруть на себе частину відшкодування, яка дорівнює величині франшизи. За рахунок цього економлять від 15 до 72% від первісної вартості поліса.
  • Програма «Я не винен». Акуратні водії, які не ставали винуватцями ДТП, заплатять за поліс до 55% менше.
  • Опція «Досвідчений водій». Той, хто не перший рік за кермом, може заплатити на 10-20% менше.
  • розумне страхування . Гарна можливість заощадити є у кожного власника авто, якщо скористатися телематикою і встановити на автомобіль спеціальне моніторингове пристрій. Підтвердіть свій акуратний стиль водіння і поверніть частину грошей, витрачених на покупку поліса.

Іноді для хорошого захисту автомобіля досить часткового каско: страхування по якомусь одному ризику, наприклад, застрахувати автомобіль тільки від Угону.

Дізнайтеся подробиці страхових програм у фахівців Інтач і розрахуйте вартість вигідного для вас пропозиції за допомогою нашого калькулятора каско.

Як вона формується і чи можна оформити каско дешево?
Але купити страховку на ТЗ старше 10 років не вийде?
Причина?