Джастін Тімберлейк розповів про батьківство

11:39, 23.07.2016

Джастін Тімберлейк і його колега Анна Кендрік представили на фестивалі Comic Con мультфільм « тролі », В якому вони озвучують головних героїв анімаційного проекту. Також Тімберлейк є автором саундтрека. На прес-конференції, присвяченій презентації «Тролів», звичайно ж, говорили не тільки про мультфільмі - торкнулися і особистому житті акторів. Шанувальники задавали безліч питань Джастіну з приводу його батьківства. Співак не став нічого приховувати і дуже відверто відповів своїм фанатам.

«Поява дитини змінює тебе зсередини. Це на кшталт «Матриці». Ти відкриваєш двері, а там абсолютно інший світ, інша його сторона. І ти озираєшся назад на своє звичне існування і думаєш: «Як я взагалі там жив?», - розповів співак.

Нагадаємо, що у Джастіна Тімберлейка і Джессіки Біл в минулому році народився хлопчик. Батьки назвали його Сайлас Рендалл. Зараз Джастін і Джессіка готуються стати батьками вдруге. Подружжя познайомилося в 2007 році на світській вечірці. Тоді Джастін був абсолютно вільний: він зустрічався з Кемерон Діаз . Але несподівано для всіх волів Джесіку Біл і навіть поїхав з нею у відпустку, нічого не сказавши своїй вже колишній подружці. Однак після трьох років стосунків Тімберлейк і Біл розлучилися, актриса просто зібрала речі і пішла. Після цього пара не спілкувалася близько року, але, зустрівшись на одному з добродійних вечорів, вони не змогли розлучитися знову. У 2012 році закохані таємно одружилися.

Весілля Джесіки Біл і Джастіна Тімберлейка

Джастін Тімберлейк з сином

Джессіка Біл з сином

Читайте також:

Джастін Тімберлейк і Джуно Темпл знімуться в новому фільмі Вуді Аллена

Вийшов трейлер до мультфільму «Тролі» з голосом Джастіна Тімберлейка

І ти озираєшся назад на своє звичне існування і думаєш: «Як я взагалі там жив?