У Держдепі заявили про непрямий вплив нових санкцій на роботу "Аерофлоту" в США

  1. Союзники вирішать самі
  2. Нові санкції на підході

Обмеження не будуть безпосередньо спрямовані на авіакомпанію, відзначили в Держдепі Обмеження не будуть безпосередньо спрямовані на авіакомпанію, відзначили в Держдепі   Фото: Максим Стулов, Ведомости / ТАСС   Москва

Фото: Максим Стулов, Ведомости / ТАСС

Москва. 9 серпня. INTERFAX.RU - Санкції, які США мають намір ввести в відношенні Росії в зв'язку зі справою Скрипаль в Великобританії, що не будуть безпосередньо спрямовані проти російської авіакомпанії "Аерофлот", проте можуть торкнутися його діяльність в США побічно, повідомив в четвер представник держдепартаменту США.

"Це не будуть прямі санкції відносно" Аерофлоту ", - сказав він на брифінгу.

Раніше в четвер прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання, чи можливий заборона польотів авіакомпанії "Аерофлот" в США, заявив, що про це мова на даний момент не йде. "Поки ні про які заборони не йдеться. Будь-яких офіційних заяв із цього приводу ми не чули", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що другий пакет санкцій США відносно Росії може включати припинення польотів у США авіакомпанії "Аерофлот".

Союзники вирішать самі

Союзники США самі прийматимуть рішення, чи мають намір вони вводити санкції проти Росії у зв'язку зі "справою Скрипаля", заявив в четвер представник держдепу США.

"Я залишаю закордонним партнерам право самим визначати, чи будуть вони робити щось подібне", - сказав він на брифінгу.

При цьому він нагадав, що влада США отримали вичерпну інформацію від Великобританії в зв'язку з інцидентом з отруєнням в Солсбері екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та що у Вашингтоні погодилися з версією британських експертів.

За його словами, "немає альтернативного правдоподібного пояснення" інциденту в Солсбері, крім причетності до нього російської сторони.

Нові санкції на підході

Напередодні ввечері стало відомо, що адміністрація США планує ввести нові санкції проти Росії у відповідь на події в британському Солсбері, де були отруєні екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Санкції набудуть чинності "приблизно 22 серпня".

Другий пакет санкцій адміністрації США проти Росії може передбачати істотне обмеження імпорту і експорту, істотне зниження дипломатичних відносин, а також припинення можливості польотів у США для державної авіакомпанії "Аерофлот". Про це повідомив в середу телеканал NBC з посиланням на дані неназваного представника Держдепартаменту США.