Купити банкетку в передпокій з ящиком

Банкетки в передпокій

Якби можна було давати золоту медаль за універсальність, то її однозначно отримала б банкетка. Вона знайде собі застосування і в спальні, і у вітальні кімнаті, і на кухні. Але в наш час мейнтстрім - це банкетка в передпокій. Вона - це данина поваги гостям, заявка про добрий смак господарів і елегантне місце для зберігання предметів. Її чільні риси - компактність і функціональність. Якби можна було давати золоту медаль за універсальність, то її однозначно отримала б банкетка

Різноманіття в єдиному

В даний час модельний ряд банкеток разючий! Тут зустрічаються вироби з дерева і металу, з класичними або химерними ніжками, з полками або ящиками, з оббитих верхом або чисто дерев'яні. Форма так само може бути стандартною, а може бути круглої або овальної. Сьогодні навіть зустрічаються моделі, оснащені не тільки спинкою, але і зручною підставкою для взуття і навіть спеціальної нішею для смартфона!

Банкетка в передпокій без спинки - це скоріше тахта, а ось з нею - вже мініатюрний диванчик або ж крісло. Деякі вироби бувають одномісними, але більш популярні ті, що дозволяють розміститися двом-трьом гостям відразу. Правда, цей параметр сильно залежить від габаритів приміщення, де буде стояти меблі.

Мешкаючи тканиною або шкірою, банкетка, розрахована на одного, дуже схожа на пуф . Розміщують її зазвичай відразу поруч із вхідними дверима. Але на відміну від безпосередньо самих пуфів, банкетки більш функціональні і різноманітні за формою та стилем.

Іноді цей предмет меблів ставлять поруч з дзеркалом - для більшої зручності. Деякі вважають за краще кутові моделі, які майстерно заповнять порожнє без діла простір. На додаток до її мети - допомагати гостям зі зручністю одягатися чи роздягатися - банкетка може також стати в нагоді, коли в будинку не вистачить стільців, щоб розмістити за столом всіх гостей.

Слід звернути увагу!

Зручність - ключовий фактор при виборі банкетки в коридор. Необхідно вибрати оптимальну висоту, а значить перед покупкою найкраще присісти на виріб і випробувати його в живу. Якщо вибирається модель з м'якою оббивкою, то в передпокої найкраще буде виглядати шкіра. Це строгий матеріал, який надає навколишньому середовищі презентабельність і солідність. Крім того, шкіра проста в догляді і довговічна. З іншого боку, тканинна оббивка ніжних відтінків або з візерунком додасть більше затишку і створить теплу атмосферу в приміщенні.

Банкетка в передпокій класично має темний відтінок, правда не залишаються осторонь і світлі моделі, так як вони візуально роблять простір легше, більше. Головне при виборі кольору - знайти продукт, який найкраще найкраще буде поєднуватися з дизайном решти меблів і оформленням приміщення. Популярний зараз стиль поп-арт за краще банкетки з яскравим принтом, а ось модерн або арт-деко - витончені і трохи стримані моделі з фігурними ніжками. Якщо ж дизайн кімнати нейтральний або не дуже вибагливий, незвичайна оригінальна банкетка може його оживити і стати необхідною родзинкою.

Користуються попитам вироби, що зовні нагадують старовинні скрині. Так, в «тілі» банкетки може поміститися досить багато речей, якими людина постійно користується - від парасольки до взуття. Тим самим можна розвантажити простір в передпокої. Якщо ж місць для зберігання більш ніж достатньо, то варто придивитися до моделі - лавці. Її перевага в простоті і компактності.

Підсумовуючи вищевикладене, можна відзначити, що вибір цього предмета меблів - справжній політ для фантазії. Звичайно, можна обмежитися класичними дерев'яними банкеткою, але не варто проходити повз цікавих виробів з оригінальними підлокітниками, декоративними прикрасами і незвичайними за формою спинками. Можливо, саме їх і не вистачає в будинку найбільше!