Дизайн-проект кафе, бару чи ресторану, замовити дизайн інтер'єру в Єкатеринбурзі, Краснодарі, Челябінську та інших містах

МИ ПРОПОНУЄМО: МИ ПРОПОНУЄМО:    Ціна від Ціна до Терміни від Терміни до   1 200 руб Ціна від Ціна до Терміни від Терміни до

1 200 руб. / Кв.м. залу обслуговування відвідувачів

2 000 крб. / Кв.м. залу обслуговування відвідувачів

3 тижнів

5 тижнів

Ціни на послуги

Послуги Орієнтовна вартість, руб. Примітка Дизайн-проект Від 1200 до 2000 руб. / Кв.м. (Площі залу обслуговування відвідувачів) По прайсу «Дизайн-проект»

Дизайнери компанії «Майстерня ресторанів« 2М »(раніше" Майстерня концепцій ") допоможуть в розробці дизайн-проекту бару або кафе. Ми виконаємо будь-які вимоги, зберігши зручність і комфорт в обстановці.

Дизайн бару може бути виконаний в будь-якому стилі. Наприклад, ірландський стиль - це сувора обстановка в м'яких, що не ріжучих очей тонах, цікава, ненав'язлива музика. Меблі - масивна і зручна, з благородного дерева, в якій відчувається надійність і довговічність. Ніяких галогенних ламп, тільки світильники, що імітують люстри зі свічками, і настільні лампи - таке освітлення дуже приємне, м'яке. Зовнішнє оформлення ірландського пабу незмінно з давніх часів. Природні текстури, приглушені тони - ось дві головні складові ірландського стилю.

Природні текстури, приглушені тони - ось дві головні складові ірландського стилю

У дизайн-проект бару або кафе враховуються кілька основних факторів:

Дуже важливо продумати всі деталі ще на самому початку. Поєднання кольорів, фактур, оздоблення меблів, покриття для підлоги, навіть скатертини на столах (або їх відсутність) - все повинно виглядати гармонійно. Фахівці компанії «Майстерня ресторанів« 2М »(раніше" Майстерня концепцій ") мають безцінний досвід в даних питаннях.

Наша фірма з задоволенням виконає будь-які роботи по оформленню та проектування приміщень під ресторанний бізнес. Ціни приємно вас здивують, а якість виконання не залишить байдужим.

Нижче см. Приклад: дизайн ірландського пабу (форескіз):