Дизайн ресторанів і кафе в Москві

  1. Наш підхід до дизайну ресторану інтер'єр ресторану диктується його концепцією. Бюджетні заклади...
  2. Дизайн веранди ресторану
  3. Редизайн інтер'єру мережі піцерій
  4. Дизайн кафе «Бонасера»
  5. Орієнтальні мотиви в дизайні інтер'єру кафе

Наш підхід до дизайну ресторану

Наш підхід до дизайну ресторану

інтер'єр ресторану диктується його концепцією. Бюджетні заклади можуть обійтися і недорогий меблями . А ось від дорогих ресторанів завжди потрібно ексклюзивність і дорога художня обробка.

У своєму проекті дизайну ресторану Gianfranko Руслан і Марія Грін якраз втілюють концепцію стильного авторського простору, де кожна деталь відіграє значиму роль в загальній композиції. Інтер'єр закладу виглядає дорогим і розкішним, завдяки використанню оздоблення з підсвіченого онікса, «каретний» стягуванні в обробці меблів, сріблястим люстр, незвичайного декору, а також правильно підібраним фактурами і добре поставленого світла.

Інтер'єр після дизайнерського ремонту під ключ

Основний простір ресторану Стейк Хаус

Дизайн кафе, барів, ресторанів на фото інтер'єрів Студії Руслана і Марії Грін завжди демонструє грамотний підхід до підбору декоративних і колористичних рішень. Для кожного закладу наші дизайнери довго і ретельно опрацьовують концепцію, яка б відображала його унікальність. Такий підхід сприяє створенню по-справжньому стильних просторів, орієнтованих на специфіку ділової активності і потреб у розвагах тієї місцевості, в якій знаходиться ресторан або кафе.

Дизайн представленого на фото вище Стейк Хауса демонструє грамотний підхід до інтер'єру ресторану, кафе і бари. Відчуття попадання в безодню тут створюється завдяки частковій обробці підлоги і стелі чорним глянцем. Інтер'єр вийшов, з одного боку, досить дорогим. Однак запропонована нашими дизайнерами розкіш в даному випадку виявилася цілком затишною. Хто ж відмовиться від щойно підсмаженого стейка в такій теплій обстановці, що підігрівається відблисками камінного полум'я?

Дизайн веранди ресторану

Дизайн веранди ресторану

Фото веранди ресторану

У літню пору частина відвідувачів ресторанів і кафе перебирається на веранди. Тому якщо у вашому закладі є такий майданчик, де гості зможуть відпочивати на відкритому повітрі, то про її дизайні необхідно подбати поряд з основним залом. У меблювання веранди розумно використовувати легку плетені меблі, яка часто прикрашає заміські резиденції. Ви можете накрити відкритий простір загальним тентом, встановивши під ним столики або обладнати над кожною обідньою зоною намет. Другий варіант, до речі, дозволить вам створити більш камерні зони. У дизайні веранди при ресторані доречні зелені рослини і кімнатні квіти. У цьому можна переконатися на прикладі представлених вище фото з портфоліо приватних дизайнерів Руслана і Марії Грін .

Редизайн інтер'єру мережі піцерій

Що для нас піца? Це, з одного боку, дуже демократичний продукт, який доречний в будь-якій ситуації. Одночасно піца може бути і блюдом високої кухні. Тим більше, якщо мова йде про мережі піцерій «Папа Джонс», для якої відомі московські дизайнери Руслан і Марія Грін розробили дизайн інтер'єра . Тепер улюблену «Маргариту», «Маленьку Італію» або «Марінер» в Москві ви зможете покуштувати за будь-яким із затишних дерев'яних столиків, аккомпаніруемих зеленими і жовтими стільцями.

Простір піцерії наші дизайнери запропонували розділити на кілька секторів. У найвіддаленішій області розмістився декорований червоним цеглою подіум, піднятися на який допомагають спеціальні драбинки. Ця зона підійде для того, щоб відзначити свято невеликою компанією. Деякі обідні групи забезпечені зручними шкіряними диванами насиченого червоного відтінку - ідеальне місце для тривалих посиденьок в компанії сім'ї або близьких друзів. Для тих же, хто просто забіг перекусити в обідню перерву, передбачені місця за барною стійкою.

Концепція дизайну піцерії «Папа Джонс» базується на стилістиці культових американських фільмів, в яких часто фігурують кафе, ресторани і закусочні з дуже демократичною і затишною обстановкою. Велика кількість цегляної кладки і дерева в обробці, а також це сміливе поєднання червоного і зеленого - пряме відсилання до богемно-горищному лофт . А декор у вигляді червоних велосипедів на вікнах, вітражних вставок, які здаються складеними з різнокольорових скелець калейдоскопа, банок з супом, службовців прямим натяком на легендарного представника поп-арту Енді Уорхла, залишить не менше запам'ятовується післясмак, ніж дороге колекційне вино.

Дизайн кафе «Бонасера»

Дизайн кафе «Бонасера»

Працюючи над інтер'єрами ресторанів, дизайнери Студії Руслана і Марії Грін завжди ретельно продумують зонування просторів. Невеликі меблеві групи зі столиками, диванчиками і стільцями розставляються таким чином, щоб приходять і йдуть відвідувачам було зручно переміщатися по залу. Незважаючи на те, що ресторан - це нехай зазвичай і закрите, але все-таки громадський заклад, кожна людина, приходячи сюди просто поїсти або з ким-небудь зустрітися, розраховує на те, що кордони його простору не будуть порушені. Саме тому дизайнери прагнуть зробити так, щоб кожен столик в ресторанному залі здавався ізольованим. У дизайні кафе Бонасера ​​є різні типи столиків. Так, в одній частині приміщення можна побачити цілий ряд місць з диванами. У центрі ж залу встановлено маленькі столики з кріслами для тих, хто забіг ненадовго перекусити або випити чашку кави.

Орієнтальні мотиви в дизайні інтер'єру кафе

Комфортні м'які стільці з обробкою Капітонов в світлих бірюзових і ніжно-лососевих тонах, що нагадують відтінки дитячого морозива, розташовані уздовж перегородки з зеленими рослинами. Сама конструкція перегородки з обробкою з дощок пастельних відтінків, створює атмосферу озелененого внутрішнього дворика, що стали популярними в епоху Відродження саме в сонячній Італії. Завдяки цьому створюється відчуття присутності на відкритому повітрі, що, з огляду на кліматичні особливості нашого регіону, особливо цінно. Великі вікна і безліч світильників прямокутної форми допомагають створити хорошу освітленість в будь-який час доби.

У ТЦ «Курс» в м Одинцово Московської області завершено ремонт кафе «Бонасера» по дизайн-проекту дизайнерів Руслана і Марії Грін . Інтер'єр кав'ярні з по-італійськи доброзичливим назвою розпорядженні відвідувачів не просто відпочити за чашкою кави, а й насолодитися продуманої естетикою міського кафе з власною історією.

Зверніть увагу на те, наскільки точно реалізований дизайн-проект дизайнерів Руслана і Марії Грін , Починаючи від планування кафе, закінчуючи колористическими рішеннями і опрацюванням окремих елементів декору. Місце біля вікна, як і передбачалося, відведено під столики з комфортними диванами світло-бежевого відтінку, де особливо зручно розташуватися з компанією друзів або дітьми.

Хто ж відмовиться від щойно підсмаженого стейка в такій теплій обстановці, що підігрівається відблисками камінного полум'я?