Місце проведення виставок в Одесі Морвокзал

 1. Виставки в Одесі на Морвокзалі
 2. Проведення виставок в Одесі на Морвокзалі обов'язково принесе вашій компанії:

Повірте нам на слово, немає в Україні більш красивого і зручного виставкового комплексу, ніж Одеський Морвокзал! Пасажирський комплекс Одеського порту в якому розташований концерном-виставковий комплекс Морвокзалу розташований в самому центрі Одеси, поруч з його серцем, - Потьомкінськими сходами, пам'ятником герцогу де Рішельє, першого градоначальника Одеси, поруч з всесвітньо відомим театром Опери та Балету і впізнаваною в усьому світі вулиці Дерибасівській.
Повірте нам на слово, немає в Україні більш красивого і зручного виставкового комплексу, ніж Одеський Морвокзал На території Морського вокзалу, в виставкових залах і на відкритій площі цілий рік проводяться різні конференції та бізнес зустрічі, міжнародні і національні виставки, ярмарки та урочисті заходи.
До послуг учасників і відвідувачів виставок на Морвокзалі працюють шість барів і ресторанів, а поруч височіє сучасний і комфортабельний готель «Одеса».
На території пасажирського комплексу знаходяться, - концертно-виставковий зал, морська галерея з музеєм якорів і експозицією морського флоту України, ресторан «Гранд Європа», готель «Одеса», церква Святого Миколая, яхтовий комплекс.
Відкривши свої двері в 1996 році, виставкові зали відразу ж отримали високу оцінку одеситів і гостей нашого міста. Велика містка здатність, сучасне оснащення, прекрасний дизайн, що трансформуються сцена, сучасні світло і аудіо системи - все це дозволяє проводити виставки на Морвокзалі на найвищому рівні. У нас дійсно одна з кращих виставково-концертних майданчиків України.
Виставковий центр «Одеський дім» допоможе зробити вам гарне враження і викликати позитивні емоції у ваших потенційних клієнтів.
Адже ми вже більше 10 років організовуємо:

 • різнопрофільні виставки з залученням місцевих і зарубіжних замовників і виробників продукції;
 • різного роду конференції і презентації;
 • культурні програми для туристичних груп;
 • зустрічі з представниками виробництва, бізнесу, науки і культури;
 • показ моделей одягу.

У багатьох бізнес компаній вже давно склалася чудова щорічна традиція, - проводити виставки в Одесі на Морвокзалі в спеціалізованому комплексі Одеського морського торгового порту.
Переваги такого місця досить очевидні:

 • Зручне розташування в центрі транспортних комунікацій;
 • Відмінна транспортна розв'язка і цілодобово охороняються паркувальні місця;
 • Значна площа виставкових залів;
 • Два зали для конференцій;
 • Оснащення сучасним технічним обладнанням;
 • Кафе, бари та ресторани всередині комплексу;
 • Складські приміщення.

А який вигляд відкривається при підході до набережної виставкового комплексу Морського вокзалу - пейзаж морської гладі до горизонту, всесвітньо відомий Одеський маяк, величезні туристичні лайнери, постійно пришвартовують в Одеському порту А який вигляд відкривається при підході до набережної виставкового комплексу Морського вокзалу - пейзаж морської гладі до горизонту, всесвітньо відомий Одеський маяк, величезні туристичні лайнери, постійно пришвартовують в Одеському порту.

Виставки в Одесі на Морвокзалі

підтримують міські та обласні адміністративні структури. На сьогоднішній день Виставковий центр «Одеський дім», завдяки своєму досвіду організував більше сотні подій і заходів, довівши, що Одеса є великим індустріальним центром.
Наші співробітники готові вам не тільки розповісти, як правильно проводити виставки , але і грамотно реалізують кожен етап такого процесу. Проведення такого роду заходів - це важлива подія в розвитку вашого бізнесу. Ми допоможемо вам не упустити жодної навіть найменшої деталі.
Як відомо, будь-яка виставка - це іміджевий захід, етапи якого потрібно розробити дуже ретельно і продумано. Щоб відвідувачі звернули на вас увагу, потрібно не тільки мати якісну продукцію. Чи не маловажним завданням є її грамотно і вдало реалізована презентація. Так як в сучасному світі до сих пір ще діє принцип «зустрічають по одягу», ми спочатку подбаємо про зовнішню організації вашого заходу.
Велика площа виставкового центру на Морвокзалі, сучасне обладнання, досвідчені фахівці будуть працювати на ваш успіх.

Проведення виставок в Одесі на Морвокзалі обов'язково принесе вашій компанії:

 • Налагодження нових контактів;
 • Розширення клієнтської бази;
 • Вивчення пропозицій конкурентів;
 • Формування позитивного іміджу компанії.
 • Разом ми будемо підтримувати звання Одеси як одного з найкращих культурних і торгових центрів Європи!