Сходи в стилі бароко

  1. Дерев'яні сходи в стилі бароко
  2. Замовте розрахунок, задайте питання

Експресивний, химерний і навіть трохи нереальний стиль бароко прийшов до нас з Італії 17 століття. Його використання в інтер'єрі характерно нагромадженням складних форм, різноманітного декору. Всі елементи здаються пластичними і динамічними, немов ось-ось оживуть і ховаються. Сходи в стилі бароко - це яскрава демонстрація розкоші і багатства. За вартістю виконання конструкцію можна поставити в ряд з найдорожчими, оскільки велика кількість різьблення по дереву і не стандартних елементів робить її досить складною у виконанні. Але натомість ви отримуєте унікальну прикрасу інтер'єру, яке буде приводити в захват кожного відвідувача вашого будинку.

Найчастіше барокові сходи не мають прямих прольотів, а химерно згинаються під неприродними кутами, розгалужуються в різних напрямках, хвилеподібно огинають виступи стін. У конструкціях застосовуються ступені різної ширини або нестандартної форми (наприклад овальні), що робить ефект пластичності ще більше вираженим.

На особливу увагу заслуговують балюстради сходів в бароковому стилі. Їх прикрашають різьбленим рослинним орнаментом, складними гнутими колонами, статуями, які зображують людей і тварин. Найпотужніші і помітні прикраси встановлюють на запрошувальній ступені. Перша сходинка нерідко більш масивна і широка, ніж інші. У конструкціях деревина може поєднуватися з художньою ковкою, ліпниною і навіть текстильними полотнами в екранах між опорами для перил.

У конструкціях деревина може поєднуватися з художньою ковкою, ліпниною і навіть текстильними полотнами в екранах між опорами для перил

Природно така розкішна сходи вимагає відповідного оточення і наявності значного простору. Але ще в 17 столітті майстри придумали, як звернути пластичність форми собі на користь і навіть зробити хол візуально більше. Цим прийомом багато хто користується і досі:

ширину сходових ступенів поступово зменшують до верху, а висоту балясин збільшують у напрямку вниз - це створює штучну перспективу, завдяки якій сходи здаються довшими, а висота кімнати більше

Дерев'яні сходи в стилі бароко

Якісна сходи в стилі бароко в котеджі або заміському будинку: прекрасна демонстрація безпосереднього стилю. У столярній майстерні Сендега у вас є можливість замовити таке шикарне виріб з натурального дерева, вибравши з обширного каталогу або розробивши індивідуальний дизайн-проект. Наші майстри володіють останніми технологіями обробки деревини і можуть відтворити найскладніші форми.

Замовити дзвінок фахівця

Замовте розрахунок, задайте питання

Натискаючи кнопку «Підписатися» ви погоджуєтесь на обробку своїх персональних даних для забезпечення можливості відповіді на ваш запит і приймаєте угоду користувача . Персональні дані обробляються відповідно до чинного законодавства РФ (Федеральний закон РФ від 27 липня 2006 року № 152-ФЗ «Про персональних даних»). Політика конфіденційності

= (39 == 21? S_list_class (19, 21, 'nc_ctpl = 2011'): NULL)?>