Інтер'єр спальні з білими меблями

 1. Які шпалери підібрати для інтер'єру спальні з білими меблями?
 2. 1. Бузкові шпалери в інтер'єрі спальні з білими меблями
 3. 2. Цегляна кладка в інтер'єрі спальні з білими меблями
 4. 3. Світлі шпалери і панелі
 5. Ідеї ​​дизайну маленької спальні з білими меблями
 6. 4. Дизайн маленької білої спальні з міні-кабінетом
 7. 5. Неокласична біла спальня з антикварними меблями
 8. 6. Дизайн маленької білої спальні з камінним порталом
 9. 7. Біла спальня з приєднаною лоджією
 10. Біла спальня з яскравими акцентами
 11. 8. Дизайн білої спальні з бірюзовими акцентами
 12. 9. Дизайн м'ятно-рожевої спальні з білими меблями
 13. 10. Біла спальня з зеленими акцентами
 14. 11. Біла спальня з блідо-бірюзовими акцентами
 15. 12. Інтер'єр світлої спальні з бірюзовими шторами
 16. Стилістика інтер'єру білої спальні
 17. 13. Неокласика в інтер'єрі білою спальні
 18. 14. Дизайн спальні з білими меблями в сучасному стилі

Як правило, при облаштуванні спалень дизайнерам доводиться вибирати між темно-горіхової і білими меблями. Остання знаходить чимало прихильників серед поціновувачів легкості і бездоганності. інтер'єр спальні з білої меблями завжди здається невагомим і наповненим повітрям. Тому світлі елементи часто стають частиною маленьких кімнат, де є необхідність візуально скорегувати простір, змусити його здаватися більш містким. Для білої спальні сьогодні можна купити готовий гарнітур. Однак дизайнери Студії Ольги Кондратова завжди радять своїм клієнтам по можливості утримуватися від таких кроків. Набагато більш цікавого ефекту можна домогтися, поєднуючи в інтер'єрі спальні одиничні предмети меблів, які навіть не обов'язково повинні бути випущені одним виробником.

У сьогоднішній публікації ми хочемо запропонувати вам добірку інтер'єрів спалень з білою меблями . Представлені тут фото і ескізи демонструють різні дизайнерські ідеї облаштування світлих кімнат для сну.

Які шпалери підібрати для інтер'єру спальні з білими меблями?

Не секрет, що робота з білим кольором не відрізняється простотою. Неправильно вибраний відтінок або невдале поєднання тонів здатне перетворити світлу спальню в палату в госпіталі або бездушний готельний номер. Якщо ви вибираєте для інтер'єру спальні білі меблі, то вкрай важливо подбати про тлі. Стіни при цьому зовсім не обов'язково повинні бути світлими. У деяких випадках білі меблі набагато виграшніше виглядає на тлі, вирішену в більш яскравих тонах.

1. Бузкові шпалери в інтер'єрі спальні з білими меблями

Бузкові шпалери в інтер'єрі спальні з білими меблями

На фото: Інтер'єр спальні з білими меблями і бузковими шпалерами

В інтер'єрі представленої на фото спальні за рахунок комбінування білої і чорної меблів створюється вельми ефектний контраст. Пом'якшити чорно-білий монохром допомагають ніжно-бузкові шпалери з дамаським візерунком. Килим з малюнком «підтримує» заданий стінами настрій. Блідо-бузковий фон якісно не впливає на колір меблів. Білий шафа і стіл як і раніше виглядають свіжо. Однак, завдяки таким шпалерам, інтер'єр спальні втрачає свою сувору контрастність і геометричність, набуваючи натомість виразність і м'якість.

2. Цегляна кладка в інтер'єрі спальні з білими меблями

Цегляна кладка в інтер'єрі спальні з білими меблями

На фото: Інтер'єр спальні з цегляною кладкою в головах

Не секрет, що в інтер'єрах спалень Зараз особлива увага приділяється обробці стіни в узголів'я ліжка. Тут можуть використовуватися настінний розпис і декоративні панно. Ще одне популярне рішення для зони головах - цегляна кладка. Часто невеликого фрагмента стіни, обробленого цеглою, більш ніж достатньо для того, щоб внести різноманітність в інтер'єр спальні з білими меблями і світлими стінами. Цегляна кладка привносить в простір трохи лофтового мотивів. Такий прийом особливо ефектно виглядає в класичних інтер'єрах .

3. Світлі шпалери і панелі

Світлі шпалери і панелі

На малюнку: Інтер'єр спальні зі світлими шпалерами і білими панелями

Світлі шпалери з дрібним ледь помітним малюнком з поєднанні з білими дерев'яними панелями - хороший фон для класичного простору. Дизайн цієї спальні побудований на вмілому поєднанні різних відтінків бежевого. Однак важливо розуміти, що створювати колористичні комбінації зі світлих тонів - непросте завдання, яку повинні вирішувати професіонали. Текстиль відтінку баклажана, співзвучний за кольором плафонам класичної люстри, вносить легке різноманітність в бежевий монохром.

Ідеї ​​дизайну маленької спальні з білими меблями

У дизайні маленької спальні білі меблі вирішує чисто практичні завдання. Коли площа приміщення і без того вельми обмежена, темні предмети здатні візуально змусити її здаватися ще менше. Тому білі меблі для маленької спальні - це неминуча необхідність. Розглянемо кілька прикладів інтер'єрів маленьких спалень, вирішених в світлому монохроме.

4. Дизайн маленької білої спальні з міні-кабінетом

Дизайн маленької білої спальні з міні-кабінетом

На фото: Біла спальня з кабінетної зоною

У дизайні цієї маленької білої спальні знайшлося місце і для невеликої зони для роботи. Міні-кабінет представлений письмовим столом з висувними шухлядками, який може бути як антикварним, так і просто стилізованим під старовину. Крім світлих тонів в інтер'єрі білою спальні візуально зробити приміщення більш просторим допомагають дзеркала. Що відображають властивості дверей шафи візуально трохи подовжують кімнату. У деякому роді на зорову корекцію простору працює і люстра з кришталевими підвісками. Її світловідбиваючі властивості позитивно впливають на простір маленької кімнати, наповнюючи її світлом і повітрям.

5. Неокласична біла спальня з антикварними меблями

Неокласична біла спальня з антикварними меблями

На малюнку: Інтер'єр спальні з білою антикварними меблями

Цю неокласичну спальню також можна віднести до розряду маленьких приміщень. Однак обмеженість простору не стала перешкодою на шляху створення дизайну інтер'єру в дусі легкої класики, яка сама по собі вимагає високих стель і величезних палацових площ. Цій меті вдалося домогтися багато в чому завдяки білій антикварних меблів , Не захаращувати простір. Світлі дерев'яні панелі, елементи ліпнини на стелі, стильні каскадні люстри в головах і яскравий постер на стіні надали інтер'єрної композиції завершеність.

6. Дизайн маленької білої спальні з камінним порталом

Дизайн маленької білої спальні з камінним порталом

На фото: Інтер'єр маленької спальні з камінним порталом і білими меблями

Інтер'єр цієї маленької спальні вийшов багатофункціональним за рахунок грамотно підібраною білих меблів. Встановлений вздовж стіни вбудований білий шафа дозволить розмістити і гардероб, і постільну білизну. Два високих стелажа з відкритими полицями - вдале з точки зору функціональності рішення. Адже в цих шафках власники спальні можуть розмістити книги, вази з квітами і ще цілу масу дрібниць, які зазвичай захаращують простір. Камінний портал з дзеркалом і свічками замість справжнього вогнища, майже не займаючи цінних квадратних метрів, підкреслює індивідуальність інтер'єру. Картина з синьою Жар-Птицей і дзеркало над узголів'ям також допомагають зробити дизайн проект більш впізнаваним.

7. Біла спальня з приєднаною лоджією

Біла спальня з приєднаною лоджією

На фото: Дизайн маленької світлої спальні з приєднаною лоджією

Ще один яскравий приклад дизайну маленької спальні з білими меблями. На цей раз поліпшити функціонал приміщення вдалося за допомогою перепланування , Що має на увазі приєднання лоджії. Завдяки цьому в приміщенні знайшлося місце для невеликого кабінету, де функцію робочого столу виконує цокольний блок. Світла меблі в даному випадку розбавлена ​​яскравими бірюзовими акцентами. Допомагає оживити інтер'єр і постер на стіні.

Біла спальня з яскравими акцентами

Рідкісний інтер'єр білої спальні сьогодні обходиться без колористичних акцентів. При цьому, далеко не завжди необхідно обов'язково використовувати яскраві кольори. Акцентами можуть стати текстиль або штори пастельного відтінку. Оскільки білий колір універсальний, розбавити його в спальні можна практично будь-якими тонами. Тут все залежить від ваших особистих смакових переваг. Головне пам'ятати про здатність білого посилювати яскравість інших квітів.

8. Дизайн білої спальні з бірюзовими акцентами

Дизайн білої спальні з бірюзовими акцентами

На фото: Дизайн спальні з білими меблями і бірюзовими тонами

м'ятні і бірюзові акценти - фаворити дизайнерів в 2016 році. Любов фахівців до цих відтінкам невипадкова. М'ята і бірюза чудово освіжають простір. Відтінки бірюзового можуть додати приміщенню саме різний настрій, наповнити його прохолодою морського бризу. У представленому на фото інтер'єрі спальні з білими меблями світлий монохром був розбавлений м'ятними акцентами у вигляді текстилю та візерунка на стіні в узголів'я ліжка. Рожеве крісло в кабінетної зоні служить тій самій контрастною деталлю, яка, подібно до спалаху, кидає виклик інтер'єру, було вирішено в спокійній бежево-пастельній гамі.

9. Дизайн м'ятно-рожевої спальні з білими меблями

Дизайн м'ятно-рожевої спальні з білими меблями

На фото: Дизайн м'ятно-рожевої спальні з білими меблями

Білі меблі хороша не тільки в просторі з бежевими стінами. І представлений на фото вище інтер'єр служить найкращим тому підтвердженням. Бірюзові стіни, що акомпанують килиму, стали прекрасним фоном для меблевої композиції, що складається з пузатого білого комода, ліжка з фігурним узголів'ям, перламутрових тумб і письмового столика. Акцентним кольором в даному випадку служить ніжний рожевий, нагадує про суниці з вершками. Завдяки колористическому рішенням спальня з властивим їй французьким шармом наповнилася зефірної легкістю.

10. Біла спальня з зеленими акцентами

Біла спальня з зеленими акцентами

На фото: Біла спальня з зеленими акцентами

У дизайні цієї білої спальні в сучасному стилі використовуються зелені акценти у вигляді текстилю. Відтінки зелені зближують простір з природою. Якщо ж власники квартири захочуть поміняти настрій в кімнаті, їм достатньо буде постелити білизна іншого кольору і повісити нову фіранку на вікно. Завдяки м'якому білому тлу, розбавленому кавовими тонами, зелені акценти в дизайні інтер'єру набувають особливої ​​соковитість.

11. Біла спальня з блідо-бірюзовими акцентами

Біла спальня з блідо-бірюзовими акцентами

На фото: Дизайн спальні з бірюзовими і рожевими акцентами

Ще один приклад використання в інтер'єрі спальні з білими меблями бірюзових акцентів. Ненав'язливі пастельні відтінки бірюзи в даному випадку є сусідами з розмитими рожевими тонами оббитого каретної стяжкою крісла. Така стримана кольорова гама сприяє відпочинку і розслабленню. А кумедні портрети кішок в костюмах, як елемент легкого гумору, знижують в приміщенні градус пафосу і серйозності.

12. Інтер'єр світлої спальні з бірюзовими шторами

Інтер'єр світлої спальні з бірюзовими шторами

На фото: Спальня з білими меблями і бірюзовими шторами

Дизайн великої спальні , Де, крім білих меблів, можна побачити бірюзові вбудовані шафи, за рахунок яскравого текстилю та картини з папугою, вийшов більш виразним. Яскраві штори, такого ж відтінку ніжки настільних світильників і текстиль на ліжку привносять в приміщення атмосферу прибережного відпочинку. Завдяки такому колористическому рішенням, інтер'єр спальні нагадує про прибережних віллах Лазурного узбережжя.

Стилістика інтер'єру білої спальні

Білі меблі підходить для інтер'єрів спалень, незалежно від обраного стильового напрямку. Часто ми її можемо побачити в дизайн-проектах, вирішених в класиці і в сучасному стилі.

13. Неокласика в інтер'єрі білою спальні

Неокласика в інтер'єрі білою спальні

На фото: Біла спальня в неокласичному стилі

Якщо ви вибираєте для інтер'єру спальні неокласику, то, найімовірніше, саме на білі меблі в підсумку впаде ваш вибір. Легкі тумби на фігурних ніжках, ліжко з колонами по кутах, витончене крісло - обстановку представленої на фото кімнати склали саме ці, характерні для класики, предмети меблювання. Пара крісел відтінку топленого молока, торшер і бра з класичними плафонами, а також тумба з відкритими полицями для книг завершують обстановку цієї неокласичної спальні.

14. Дизайн спальні з білими меблями в сучасному стилі

Дизайн спальні з білими меблями в сучасному стилі

Представлений на фото інтер'єр спальні з білими меблями вирішене в сучасному стилі з рідкісними зверненнями до арт деко . Світла меблі часто є елементом не тільки класики, а й сучасності. В даному випадку білі елементи обстановки не перешкоджають проникненню світла, що йде з панорамних вікон.

Які шпалери підібрати для інтер'єру спальні з білими меблями?
Які шпалери підібрати для інтер'єру спальні з білими меблями?