Млинці на сироватці заварні

А також млинці з яблучним колесо до воза. Найулюбленіший рецепт млинців в нашій родині. Смачні, ніжні, тоненькі, бархатисто-шовковисте, одночасно з цим еластичні за рахунок заварювання. На їх основі можна готувати чудові фаршировані млинчики. З тих пір, як я вперше познайомилася з цим рецептом, пройшло вже кілька років. І з того моменту він практично витіснив всі інші. "Змінюю" йому, тільки якщо терміново потрібні млинці, а сироватки в будинку немає. На сайті є кілька рецептів млинців на сироватці. Але оскільки вони все ж відрізняються і інгредієнтами, і пропорціями, і способом приготування тіста, то хочу запропонувати вам спробувати свій варіант. Можливо, ці млинці теж стануть найулюбленішими і у вас. (І на додаток до рецепту маленьке, але смачне різноманітність - млинці з яблучним колесо до воза) А також млинці з яблучним колесо до воза

Просіваємо борошно, злегка підігріваємо сироватку (до парного молока). (Непогано, якщо сироватка буде трохи "постійно". Це, якщо ви самі готуєте дома сирок, або сирний сир із заморожених кефіру або ряжанки)
Додаємо в теплу сироватку сіль, цукор, соду. Перемішуємо. Додаємо яйця, масло рослинне.
Все ретельно перемішуємо, злегка збиваємо вінчиком.

Все ретельно перемішуємо, злегка збиваємо вінчиком

Через відведений час змащуємо млинцеву сковороду рослинною олією, добре її нагріваємо, ще раз добре перемішуємо тісто і починаємо піч млинці. Пристосовуватися наливати тесту трохи і тоненько його розподіляти. (Якщо вам раптом, з якоїсь причини, хочеться млинчиків товстіший, то просто втрутився ще трохи борошна. Тісто заварено і невелике додавання борошна не вплине на його якість). Млинці виходять помірно солодкі. Я їх ще трохи змащую вершковим маслом і трохи присипають цукром. Але це все за смаком!
Млинці з такого тіста виходять одночасно і ніжними (завдяки розпушуванню содою), і еластичними, завдяки заварювання. І дуже смачними!

Запрошуємо близьких до столу. І балуемся млинцями зі сметаною, варенням, медом ... А можна і просто так. Млинці і самі дуже смачні! І не забуваємо про млинці з колесо до воза.
Смачного!
PS Хочу відзначити нюанси випічки, які можливо допоможуть господаркам. При перевертанні ці млинці вимагають більш делікатного підходу, ніж звичайні. Я печу на товстій, важкої борошна сковороді. Для першого млинця маслом рослинним не просто злегка змащую сковороду, а можна сказати, що трохи наливаю. Перший млинець виходить звичайно жирнуватий, але це полегшує подальшу випічку. Тесту наливаю мало, млинчики тонкі печу. Перед перекиданням злегка лопаткою (користуюся металевої) проходжу по колу млинчика, відокремлюючи його від сковороди. І тільки потім заводжу лопатку під млинець і акуратно перевертаю. Якщо у вас немає підходящої млинцевій сковороди, можливо варто пекти млинці за іншим рецептом, щоб уникнути розчарування.
Запрошуємо близьких до столу

Цей рецепт - учасник акції "Готуємо разом - кулінарна тиждень". Обговорення приготування на форумі - http://forum.povarenok.ru/viewtopic.php?f=34&t=5978

Php?