Як оформити шлюб в Іспанії

  1. Про паперовій тяганині
  2. Цивільний шлюб в Іспанії
  3. Необхідні документи для подачі заяви на вступ в шлюб:
  4. Про розлучення:

Якщо Ви вирішили одружитися або вийти заміж в Іспанії, то Вам необхідно ознайомитися з юридичною стороною цього непростого і хвилюючого справи. Розповімо відразу, це буде нелегко, але цілком піддається реалізації, а після прочитання цієї статті ShBarcelona здійснити свою мрію пов'язати себе узами шлюбу Вам стане ще легше.

Про паперовій тяганині

Відразу обмовимося, що в Іспанії всі процеси з оформлення всіляких паперів, контрактів, легалізації, здійснення будь-яких угод проходять досить довго і багатоступінчасто. Під останньою розуміють те, що Вам необхідно буде оформляти будь-які види документів відразу в декількох інститутах влади одночасно. Документи дійсно оформляються довше покладеного, якщо ж наприклад, в офіційних джерелах зазначено, що на оформленні Вам знадобиться термін від 2-х тижнів, то краще запастися терпінням і розраховувати на кілька місяців.

Схожа стаття: Як знайти роботу і отримати ідентифікаційний номер іноземця

Цивільний шлюб в Іспанії

Цивільний шлюб в Іспанії

Також слід знати, що в Іспанії можна оформити зареєстрований шлюб або цивільний шлюб, що в перекладі означає pareja de hecho. З огляду на те, що дуже сильно збільшилася кількість фіктивних спілок, які представляють на цивільний шлюб в надії отримати всі офіційні документи і дозвіл на роботу , То в Барселоні була прибрана ця можливість. Тільки в квітні 2017 року було прийнято рішення повернути такий тип союзу на територію Каталонії. Також ще одна деталь, про який Ви можливо вже знаєте - це те, що в Іспанії дозволені одностатеві шлюби.

Необхідні документи для подачі заяви на вступ в шлюб:

1. В першу чергу, важливо мати місцеву прописку, яку можна отримати в Ajutamiento. Прописати Вас може господар квартири, також прописку можна отримає самому при наявності контракту на оренду квартири або будь-якого документа, що підтверджує наявність нерухомості.

2. Паспорт, свідоцтво про народження з апостилем

3. Довідка про те, що ви не перебуваєте в шлюбі у себе на батьківщині. Взяти її можна в російському консульстві в Іспанії або в ЗАГС в своїй країні.

Перед підписанням заяви, Вас можуть викликати на іспит, де Вас і Вашу половинку будуть питати в окремих кімнатах. Питання зазвичай задають прості - де і як Ви познайомилися, який улюблений колір у Вашого партнера, у скільки він зазвичай приходить додому. Головне - відповісти так, щоб відповіді співпали! Мета такого іспиту - упевнитися, що шлюб не є фіктивним. Як було згадано в статті, в даний час число фіктивних шлюбів неухильно зростає, тому влада і роблять все можливе, щоб скоротити їх число.

Схожа стаття: Як отримати візу в Барселону

Про розлучення:

Перед вступом у шлюб, непогано було б продумати, не саму приємну, але не менш важливу частину - це шлюборозлучний процес Перед вступом у шлюб, непогано було б продумати, не саму приємну, але не менш важливу частину - це шлюборозлучний процес. Справа в тому, що на відміну від Росії, в Іспанії за замовчуванням усе майно не ділиться порівну, а дістається тому, на кого було записано. Тому, якщо Ви не згодні з таким становищем, то слід зробити висновок інший вид шлюбу (андалузький), або попросити юриста роз'яснити Вам інші варіанти.

Ви оформляли шлюб в Іспанії? Розкажіть про процес оформлення в коментарях!

Оцінити цю посаду

Google+

Ви оформляли шлюб в Іспанії?