Зона любові по фен-шуй в квартирі і в кімнаті: правила оформлення

  1. Де знаходиться зона любові по фен-шуй в будинку або квартирі?
  2. Що важливо знати про зону любові?
  3. Як активізувати зону любові?
  4. Підтримуйте ідеальну чистоту
  5. Додайте в секторі дві свічки
  6. Викиньте всі поламані предмети
  7. Що не повинно знаходитися в зоні любові?
  8. Що повинно бути в зоні любові?

Сьогоднішній матеріал на сайті "Красива і Успішна» присвячений любові, її пошуку і зміцненню, а також сімейного благополуччя. Але говорити ми будемо не про самих відносинах, а про те, як залучити любов до свого дому і зміцнити шлюб.

Але говорити ми будемо не про самих відносинах, а про те, як залучити любов до свого дому і зміцнити шлюб

Допоможе тут відоме вчення фен-шуй. Згідно з ним, зона любові по фен-шуй в квартирі знаходиться в південно-західному секторі. Як визначити її точніше? Як правильно оформити? Що може перебувати в ній, а чого розміщувати не варто?

Шукаємо відповіді в нашій статті.

Де знаходиться зона любові по фен-шуй в будинку або квартирі?

Деякі трактати по фен-шуй стверджують, що зона любові знаходиться в південно-західному секторі житла. Хоча давніші вчення стверджують, що цю зону можна обчислити тільки по положенню зірок. Але, судячи з досвіду «бувалих», якщо звернути увагу на південно-західний сектор, це і буде горезвісна зона любові.

Саме її треба оформити відповідним чином, щоб стати успішніше в сердечних справах і знайти нові відносини або ж зміцнити узи шлюбу і стати щасливим у своїй родині.

Крім того, що вашою спальнею повинна стати сама південно-західна кімната в будинку, важливо визначити, де знаходиться зона любові по фен-шуй в кімнаті, в самому приміщенні. Це теж повинен бути південно-західний сектор. Для зручності пошуку варто скористатися компасом, а якщо поставити ліжко в знайденому місці не представляється можливим, тоді тут необхідно оформити хоча б куточок по фен-шуй, своєрідний «вівтар», в якому будуть знаходитися сприяють любовної енергії предмети.

Що важливо знати про зону любові?

У цьому секторі буде домінувати стихія Землі, а ось стихії Металу, Води і вже тим більше Дерева будуть, навпаки, руйнувати всю гармонію і накопичення любовної енергії. Колір стихії Землі - теракотовий, коричневий, бежевий, жовтий і всі схожі. Тому зона любові за вченням фен-шуй в кімнаті повинна бути оформлена саме в таких відтінках, а ось інші, що належать стихії Води, Металу або Дерева, краще не використовувати зовсім.

Уникайте занадто темних тонів (чорний), відтінків води (синій, блакитний) і дерева (зелений).


Як активізувати зону любові?

Ну а тепер ми підійдемо впритул до того, що варто робити, щоб зона любові по фен-шуй в квартирі або кімнаті активізувалася по максимуму.

Завантаження ...

Сайт sympaty.net дає кілька цінних рекомендацій, заснованих на багатовіковому вченні фен Шуй .

Підтримуйте ідеальну чистоту

Щоб активізація цього сектора пройшла успішно і він був доступний для залучення нової любовної енергії, обов'язково потрібно підтримувати в ньому ідеальну чистоту - енергія не прийде туди, де накопичується пил і бруд, і для неї немає місця.

Додайте в секторі дві свічки

Додатково очистити енергетичний фон допоможе вогонь - розмістіть в секторі білу і червону свічки і запалюйте їх час від часу, якщо раптом в родині виникають конфлікти чи непорозуміння. До речі, незважаючи на те, що протегує зоні любові стихія Землі, Вогонь теж буде сприятливим для цього сектора.

Викиньте всі поламані предмети

Якщо вам необхідно зміцнити шлюб і зберегти вірність подружжя, постарайтеся позбутися від усіх поламаних речей, зламаних предметів і всього того, чим ви не користуєтеся. Тріщини і поломки будуть давати такий же ефект і в вашому подружньому житті, і про активізацію подружнього потягу не буде і мови!

Що не повинно знаходитися в зоні любові?

Крім зламаних предметів і всіх тих речей, якими ви не користуєтеся, в зоні любові вашого будинку ні в якому разі не повинен знаходитися антикваріат.

Залиште всі старовинні предмети для прохідних приміщень - коридору, вітальні, кухні. У зоні любові повинна стояти нові меблі та декор, які зберігають у своїй пам'яті тільки вашу енергетику, а не чужих людей.

В іншому випадку чужі люди можуть з'явитися і між двома чоловіками - з цим потрібно бути дуже обережним.

І знову ж таки, повернемося до стихій. Домінуючими для зони любові є Земля і Вогонь. Таким чином, стає зрозуміло, що Вода буде гасити Вогонь, а змішуючись із Землею, створювати бруд. Не ставте в секторі акваріуми, фонтани, картини із зображенням води. Дерево також послаблює стихію Землі і витягує з неї всі соки, тому уникайте великої кількості дерев'яних предметів і зеленого кольору. Метал більш нейтральний по відношенню до Землі і Вогню, а й тут потрібно бути обережним з сріблястими і золотистими відтінками і металевим декором.

Що повинно бути в зоні любові?

Числова приналежність зони любові - це цифра два, і це не дивно, адже тут між собою будуть взаємодіяти енергії двох людей. Тому фен-шуй настійно рекомендує всі предмети в цьому секторі зробити парними. Як ми вже говорили, це будуть дві свічки, світильників також має бути два, як і дві подушки, і т.д. У меблів парність можна продовжити двома тумбами, двома кріслами або пуфиками.

Не забувайте про талісмани і символи. Відмінно виглядатимуть на столику біля ліжка дві фігурки голубів, качок або лебедів, а також дві аромалампи по обидва боки ліжка. Аромалампи взагалі може вважатися ідеальним продовженням які сприяють стихій: кераміка - це сила Землі, а свічка всередині - сила Вогню. А ароматні масла з афродизіаками посилять вашу любовну активність.

Ці нескладні рекомендації допоможуть вам зробити зону любові у вашій квартирі максимально активною. Нова любов, друга половинка, міцний шлюб і щастя в родині - при грамотному підході до навчання фен-шуй все це можна залучити в будинок без праці.

---
Автор - Тетяна Мальцева, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна
Копіювання цієї статті заборонено!

Де знаходиться зона любові по фен-шуй в будинку або квартирі?
Що важливо знати про зону любові?
Як активізувати зону любові?
Що повинно бути в зоні любові?
Як визначити її точніше?
Як правильно оформити?
Що може перебувати в ній, а чого розміщувати не варто?
Де знаходиться зона любові по фен-шуй в будинку або квартирі?
Що важливо знати про зону любові?
Як активізувати зону любові?