Елайнер або брекети?

Рекламний прес-реліз   Красиві зуби - це не тільки гарна посмішка і спосіб причарувати зацікавив вас людини, це і дорога до багатьох публічні професії

Рекламний прес-реліз

Красиві зуби - це не тільки гарна посмішка і спосіб причарувати зацікавив вас людини, це і дорога до багатьох публічні професії. Та й в звичайному офісі, на думку психологів, красиві люди роблять в середньому більш успішну кар'єру і отримують велику зарплату, ніж люди з пересічною зовнішністю. А значить, красиві зуби потрібні всім.

На жаль, природою це передбачено далеко не завжди. У природи зовсім інші турботи. І тоді в справу вступають фахівці за красою посмішки, тримаючи напереваги звичні брекети або менш відомі елайнери, про які докладно можна прочитати тут .

Що таке брекети знають, напевно, все, так як це досить помітний «випрямляч» зубів - досить людині з брекетами посміхнутися, як співрозмовник бачить металеві скоби. Рідко буває, щоб посмішка з брекетами була б гарна. Незвичайною її ще можна зробити - бувають брекети з прикрасами, але це не зовсім «класичний» стиль у всіх відносинах.

Додатковим мінусом брекетів є їх вплив на зубну емаль. Зуби, звичайно, стають рівніше, але не здоровіше.

Елайнери, виконуючи таку ж роботу, як і брекети, тобто, виправляючи зуби, більш непомітні, зручніше в носінні і простіше в догляді. Це досягається за рахунок того, що вони ... прозорі (наприклад, елайнери Invisalign), щільніше прилягають до зубів, стаючи фактично невидимими (особливо для неуважного співрозмовника, глядачів у залі, телекамери в студії).

Елайнери, як і брекети, потрібно носити довго. Правда, на відміну від брекетів, доктор-ортодонт може досить точно спрогнозувати, на який термін вам знадобляться елайнери.

Елайнери не несуть, на відміну від брекетів, ризику виникнення карієсу або поганого запаху з рота. А відвідувати ортодонта при лікуванні елайнери потрібно, як правило, рідше, ніж при лікуванні за допомогою брекетів.

Ортодонтический елайнер Invisalign в якійсь мірі схожий на звичайну капу для відбілювання зубів (якщо, звичайно, ви використовували такі капи). При його виготовленні використовується прозорий матеріал, що дозволяє елайнери бути непомітним при носінні.

В процесі лікування, у міру виправлення прикусу, вирівнювання зубів, капи елайнери змінюються. Кожна наступна буде по іншому впливати на потрібний зуб, змінюючи його положення. Наскільки велику силу елайнер повинен докласти до зуба, в якому напрямку повинна діяти ця сила, вирішує лікар.

Для того щоб було зручно чистити зуби, елайнери можна знімати. Аналогічно можна надходити за сніданком, обідом і вечерею.

20-22 годин носіння елайнери на добу, протягом 12 місяців, як правило, досить для ефективного лікування.

Перейти на лікування за допомогою елайнери можна навіть в тому випадку, якщо ви вже почали лікуватися із застосуванням брекет-системи.

У ортодонтів, що використовують елайнери системи Invisalign, є спеціальна комп'ютерна програма, що дозволяє змоделювати і побачити майбутню посмішку - результат лікування. Що є великим плюсом - пацієнт може ще на початку лікування зрозуміти і побачити, що станеться, якщо він буде виконувати призначення лікаря і правильно носити елайнер.

Додатковою гарантією зручності і безпеки систем елайнеров Invisalign є те, що вони виготовляються не кустарно, як багато інших ортодонтические капи, а на високотехнологічному інноваційному американському заводі.

Після закінчення лікування елайнери, лікарі-ортодонти, як правило, рекомендують «закріпити успіх» за допомогою деякого періоду використання ретейнера. Це важливо, щоб не дати зубам зміститися в звично-неправильне положення.

Можна сказати, що елайнери Инвизилайн є зручною і безпечною альтернативою брекетів, не уступаючи їм при цьому в ефективності.

Міжнародний Ортодонтический Центр Invisalign. ТОВ "Центр краси" Верум ". Ліцензія № ЛВ-77-01-00-9290 від 14 листопада 2014 року