Метрополітен в Нью-Йорку

 1. Нью-Йоркські поїзда
 2. Як правильно користуватися метро в Нью-Йорку?
 3. Який квиток вибрати?
 4. Правила поведінки

Метро - найпопулярніший вид транспорту в Нью-Йорку. Він вважається найбільш зручним і безпечним засобом пересування по місту. Метро працює цілодобово протягом усього року. Квиток на одну поїздку коштує $ 2.75, що робить метро одним з найдешевших способів досліджувати місто.

Нью-Йоркські поїзда

Жителі Нью-Йорка називають лінії метро 'trains' (поїзда). Нью-Йоркський метрополітен налічує 468 станцій і 24 різні лінії. Маршрути можна розпізнати по буквах A, B, C або номерами 1, 2, 3 і так далі. Ці маршрути з'єднують Бронкс, Манхеттен, Бруклін і Квінс.

У годину пік потяги ходять кожні 5 хвилин, протягом дня - кожні 10-15 хвилин, а вночі кожні 20 хвилин. Час найбільшої завантаженості метро - протягом тижня з 7:30 - 9:30 і з 16:30 - 18:30. У нічний час я б рекомендував скористатися таксі , Особливо якщо ви в поодинці.

У нічний час я б рекомендував скористатися  таксі  , Особливо якщо ви в поодинці

Як правильно користуватися метро в Нью-Йорку?

Зрозуміти як правильно користуватися метро в Нью-Йорку дуже просто. Для початку вам знадобиться карта маршрутів лінії метро. Вони безкоштовно доступні на багатьох станціях, або завантажте вашу карту тут . По карті ви знайдете найбільш підходящу вам станцію метро. Якщо зупинка відзначена чорною крапкою - по ній ходять місцеві поїзди, якщо точка білого кольору - по ній ходять експресу. Місцеві поїзди зупиняються на кожній зупинці, експресу роблять зупинку на деяких станціях. Якщо вам потрібно доїхати до Нью-Джерсі, ознайомтеся з PATH Train.

Після того як ви з'ясували яка лінія метро вам підходить, знайдіть найближчу для вас станцію. На кожній станції метро чітко позначений вхід до маршрутів в північному напрямку (Uptown і Квінс) або в південному напрямок (Downtown і Бруклін).

Інтерактивні карти
Для спрощення користування метрополітеном, на багатьох станціях встановили інтерактивні карти, обладнані сенсорними дисплеями. На них вам буде доступна інформація з приводу затримок в зв'язку з перебоями і інша корисна інформація.

Який квиток вибрати?

Якщо ви купуєте одну поїздку, це буде коштувати $ 3.00. Якщо ви купуєте так званий Pay-Per-Ride MetroCard (квиток з балансом), ви платите тільки $ 2.75 за поїздку. Зверніть увагу, що пункт призначення не має значення: $ 2.75 - ціна на будь-які відстані. Існує також безлімітний квиток Unlimited Ride MetroCard, який ви можете використовувати протягом 7 днів. Він коштує $ 33 плюс $ 1 за сам квиток. Це зручно, якщо ви плануєте часто користуватися метро. Діти, які не вище 110 см, можуть їздити на метро безкоштовно, незалежно від їх віку. Літні туристи платять стільки ж, скільки і дорослі.

Ви можете купити або поповнити свій квиток MetroCard на будь-якій станції в автоматі або в касах. Оплатити можна готівкою або кредитною карткою. При оплаті на автоматі вам потрібно буде ввести ваш поштовий індекс, просто введіть "10001". За кожен новий квиток MetroCard стягується комісія в розмірі $ 1, після чого ви зможете поповнювати його скільки хочете без додаткових витрат.

Одним квиток з балансом Pay-Per-Ride MetroCard можуть користуватися кілька людей (до 4), що відрізняється від метро більшості інших міст. Все, що вам потрібно зробити, це провести квиток, а потім передати його наступному людині. Не хвилюйтеся, це законно!

Правила поведінки

Як і в багатьох інших країнах, існує ряд правил поведінки в Нью-Йоркському метрополітені. Майте на увазі:

 • Завжди поступайтеся місцем вагітним жінкам, сім'ям з дітьми та літнім людям
 • Чи не задивлявся на людей в вагонах метро або на станціях
 • Чи не блокуйте вихід з вагонів
 • Намагаючись знайти свою MetroCard • не блокуйте вхід в метро іншим людям
 • Завжди стійте з правого боку на ескалаторі

Рада Еріка: Раніше я радив всім купувати безлімітний квиток за $ 33 + $ 1 (Unlimited Ride MetroCard), в разі якщо ви плануєте часто користуватися метро. Тепер, я рекомендую купувати квиток MetroCard з можливістю поповнення рахунку (Pay-Per-Ride MetroCard). Якщо ви в Нью-Йорку на 4/5 днів, щоб повернути вартість квитка, вам потрібно скористатися метро як мінімум три рази на день. При гарній погоді, ви, скоріш за все, віддасте перевагу прогулятися пішки, а ввечері, можливо, скористаєтеся таксі.

Який квиток вибрати?
Як правильно користуватися метро в Нью-Йорку?
Який квиток вибрати?