Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів :: Бізнес-центр "Пассат"

Багаторічний досвід Бізнес-центру "Пассат" підтверджує, що найбільш популярним і найбільш ефективним методом навчання є індивідуальні заняття. Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів - це індивідуальні заняття, які ведуть досвідчені практикуючі аудитори за спеціально розробленими програмами. Бухгалтер, в залежності від досвіду своєї роботи і від характеру діяльності підприємства, самостійно вибирає програму навчання. На таких заняттях бухгалтер систематизує свої знання, отримує рекомендації по веденню бухгалтерського та податкового обліку з урахуванням специфіки діяльності свого підприємства, отримує відповіді на всі хвилюючі питання. Успіхи наших клієнтів підтверджують якість наших послуг. У вартість пакету по обраному курсу входить навчання співробітників компанії від 1 до 4 осіб.
Зробіть системне бізнес - освіту частиною Вашої довгострокової стратегії кар'єрного росту!

Детальніше
Продукт / послуга Тривалість Вартість Курс "Професіонал"

Програма курсу національних стандартів бухгалтерського обліку, фінансова звітність, заробітна плата, порядок ведення касових операцій, розрахунки з підзвітними особами, оподаткування прибутку підприємств, податок на додану вартість.

22 академ. годину 9000 грн. Детальніше Курс "Професіонал - Галузевий"

Програма курсу національних стандартів бухгалтерського обліку, фінансова звітність, заробітна плата, порядок ведення касових операцій, розрахунки з підзвітними особами, оподаткування прибутку підприємств, податок на додану вартість, галузеві особливості податкового обліку.

24 академ. годину 10500 грн. Детальніше Курс "Професіонал - ЗЕД"

Програма курсу особливості укладення зовнішньоекономічних договорів, бухгалтерський облік зовнішньоекономічних операцій, оподаткування експортно-імпортних операцій, відшкодування ПДВ, операції з іноземною валютою, курсові різниці, відповідальність за порушення валютного законодавства

12 академ. годину 8500 грн. Детальніше Курс "Автомобіль на підприємстві"

Програма курсу податковий і бухгалтерський облік операцій, пов'язаних з придбанням і експлуатацією автомобіля.

8 академ. годину 4000 грн. Детальніше Курс "Все про відрядження"

Програма курсу податковий і бухгалтерський облік операцій, пов'язаних з перебуванням співробітника у відрядженні

8 академ. годину 5000 Грн. Детальніше Курс "Основні засоби від« А »до« Я »"

Програма курсу податковий і бухгалтерський облік операцій, пов'язаних з придбанням і експлуатацією основних засобів.

14 академ. годину 8200 грн. Детальніше