Чоловічий одяг

Може це звучить дивно, але чоловіча мода також має місце бути

Може це звучить дивно, але чоловіча мода також має місце бути! Більш того, останнім часом досить стрімко з'являються нові тренди, які пропонують чоловікам найвдаліші поєднання речей, і на різні випадки в житті. Безліч модних будинків зі світовим ім'ям щодня працює над створенням образу ідеального чоловіка: красивого, розумного, спортивного. Серед найбільш популярних можна назвати компанії H & M, Tom Tailor, Jack & Jones, Minimum, Blend, S.oliver, Shine original.

Новий чоловічий гардероб прагне до вишуканості та елегантності, а не до епатажних суспільним викликам. Головна тенденція чоловічої моди в цьому сезоне- прикладати менше зусиль, але виглядати при цьому чудово.

Мода для чоловіків стає більш демократичною, а одяг - зручною і функціональною. Деякі елементи ділового стилю, все частіше, замінюються на стиль casual - повсякденний стиль одягу, який акцентує на зручність і практичність. Casual не допускає надмірностей, формальності, традиційної класики. «Випадкове» поєднання одягу - головна відмітна риса стилю і його гідність одночасно. Наприклад, дозволяється одягати разом з піджаком і сорочкою джинси, замість туфель- мокасини або кеди. У такому вигляді доречно з'явиться як в офісі, так і в ресторані або театрі. Менше условностей- більше стилю.

Сьогодні і зараз - час для експериментів. А експерименти в одязі вже давно не жіноча прерогатива. Чоловічий гардероб теж заслуговує на увагу, періодичного поновлення, перегляду і догляду. Головна колірна тенденція в чоловічій одежде- це відтінки зеленого. Зараз все одягаються в армійське: хтось то- з ніг до голови, хтось то- додає тільки елементи в свій образ. При цьому варто відзначити, що зелені відтінки добре поєднуються з синім, білим і сірим кольором. Так що одноманітності чекати не доводиться.

Якщо говорити про спортивну складову чоловічого гардероба, то вона все частіше змінює своє функціональне призначення - зі спортивної перетворюється в повсякденну. Це витрати ще одного модного течії - athleisure (від англ. Athletics і leisure - «спорт і дозвілля»). Чоловіки використовують речі, призначені раніше виключно для тренувань, в повсякденному житті. Якісні футболки, м'які штани - вони практичні і зручні, а, головне, не позбавлені краси і класу. А це саме те, що потрібно людям, які ведуть активний спосіб життя. До речі кажучи, стиль Athleisure вже почав витісняти давно улюблені джинси і класичні костюми. І хто знає, може це початок кардинального перевороту в чоловічій моді.

Ще один яскравий тренд сезону - еклектика. Зараз модно одягатися «як капуста»: одежинка за одежиною. Найпопулярніший варіант - поєднувати два види верхнього одягу в одному образі. Але це не означає, що можна одягати перше під руку попалося, потрібно навчитися грамотно поєднувати речі - з розумом підбирати довжину і колірну палітру. Стилісти рекомендують вибирати суперечливі елементи, що відрізняються довжиною, структурою тканини, фасоном. Саме в такому варіанті речова еклектика дасть несподіваний, але дуже модний результат.

поділіться сторінкою