Вакцинація дорослих і дітей проти грипу почалася в «Клініці Медікс» в Читі

  1. «Клініка Медікс» в Читі початку вакцинацію для дорослих і дітей у віці від 6 місяців проти грипу...

«Клініка Медікс» в Читі початку вакцинацію для дорослих і дітей у віці від 6 місяців проти грипу за допомогою вакцин російського і зарубіжного виробництва. Про це кореспонденту ІА «Чіта.Ру» 5. серпня повідомив представник клініки.

«Осінь вже почалася, а разом з нею приходять негода, підвищене навантаження на роботі і навчанні і, як наслідок, зниження імунітету, що підвищує ризики підхопити грип. Щоб чітінцев менше хворіли майбутньою зимою і не витрачали час і гроші, ми пропонуємо вже зараз подбати про своє здоров'я. Для вакцинації в «Клініці Медікс» використовуються сучасні та надійні препарати, ефективність яких доведена багаторазовими дослідженнями », - розповів співрозмовник агентства.

Вакцинація препаратом російського виробництва коштує 420 рублів і доступна пацієнтам клініки вже зараз. Французька вакцина буде доступна в середині вересня, вартість вакцинації - 540 рублів. Перед процедурою необхідно обов'язково пройти прийом у терапевта чи педіатра - зробити це можна прямо в клініці, не втрачаючи часу.

«Крім грипу фахівці« Клініки Медікс »проводять вакцинацію практично від усіх існуючих захворювань, для яких доступний цей вид профілактики. У тому числі від специфічних захворювань, поширених в різних частинах світу. наприклад, від жовтої лихоманки », - додав представник клініки.

Запис на прийом - по телефону 20-20-30 та на сайті .

Все про красу і здоров'я в Читі і Забайкальському краї

Ліцензія № ЛВ-75-01-001245 видана 17 серпня 2017 р міністерством охорони здоров'я Забайкальського краю.

Андрій Філіппов 2018-09-05 9:00, 05 вересня 2018