Пеленальний столик і колиска, як вибрати

 1. вибираємо колиску
 2. Чому колиска краще ліжечка?
 3. Пеленальний столик
 4. Якими бувають пеленальні столики?
 5. Підвісна пеленальний столик
 6. Столик-етажерка з поличками
 7. Моделі з поличками і ванною
 8. Пеленальний столик на коліщатках

Колиска і пеленальний столик насамперед знадобляться вашому малюку одразу після виписки з пологового будинку, а новоспеченої матусі значно спростять життя.

Як же вибрати ці предмети меблів і яка ціна питання? Про це і поговоримо.

вибираємо колиску

За старих часів колиска була дійсно необхідною річчю, адже старші діти спали на полу, а укласти туди ж і немовляти було неможливо (він би просто звідти впав).

Сучасні колиски значно відрізняються від своїх попередниць. Поряд з традиційними дерев'яними ляльками виробники пропонують моделі з коліщатками, балдахінами, електронними блоками з мелодіями, з різними механізмами заколисування і вібрації, підвісними мобілями з іграшками і навіть з дистанційними пультами управління. Ціни на такі колиски подекуди більший, ніж на ліжечка, але в той же час термін служби у них значно менше.

До 5-6 місяців малюк вже намагається встати, і доводиться задуматися про оновлення його спального місця. Саме тому багато батьків відмовляються від покупки колиски на користь ліжечка, яка прослужить дитині не один рік.

Чому колиска краще ліжечка?

1 1. Малюкові психологічно комфортніше в затишній невеликій колисці, ніж у величезній для нього ліжка.

2. У колисці він відчуває себе захищеним, може торкатися до м'яких стінок, отримуючи таким чином звичні для нього з внутрішньоутробного періоду тактильні відчуття.

3. Колиска (при наявності у неї коліщаток) легко перевозити за собою по квартирі. Мама може займатися своїми справами, а малюк завжди знаходиться у неї на очах. Пізніше, коли малюк підросте, з цією функцією прекрасно впорається, наприклад, шезлонг.

4. Електронний блок з ніжними мелодіями, вібрацією і повільно обертаються іграшки допоможуть заспокоїти або розважити малюка, поки мама зайнята.

5. І нарешті, колиска - просто красиво і зворушливо, це справжній символ дитинства. Тому не дивно, що деякі мами на питання "Навіщо вам колиска?» Знизують плечима і відповідають: .Я просто її хочу! »

Купівля в цифрах

 • Моделі з натурального дерева обійдуться вам в 1000-2500 грн.
 • Плетені колиски стоять в середньому 2000 Грн.
 • Електронні колиски - 2000-3000 грн.
 • Вік дитини - від народження до 6 місяців, поки малюк не навчиться перевертатися і сидіти.
 • Вік дитини - від народження до року, окремі моделі - до 2-4 років.

Пеленальний столик

В принципі сповивати дитини можна і на батьківському ліжку, і на дивані, і навіть на письмовому столі, вкритому товстою ковдрою, і у власному ліжечку малюка.

Багато мам успішно обходяться без цього механізму, економлячи при цьому місце в будинку і гроші Багато мам успішно обходяться без цього механізму, економлячи при цьому місце в будинку і гроші. До того ж столик потрібен дитині місяців до 7-10, потім малюк виростає, і необхідність в ньому відпаде. Але і у пеленального столика є свої плюси.

1. Перш за все про столику неодмінно варто задуматися мамам, які мають проблеми зі спиною.

2. Викладати малюка бажано на тверду поверхню. На м'якому ліжку батьків йому буде не дуже зручно піднімати і тримати голівку.

3. Лікарю буде легше оглянути дитину, не згинаючись в три погибелі.

Якими бувають пеленальні столики?

Крім звичайного столика з бортиками на високих ніжках виробники пропонують найрізноманітніші варіанти сповивальних столиків - на будь-який смак і гаманець.

Підвісна пеленальний столик

Так, якщо проблема економії місця для вас актуальна, вас виручить підвісний пеленальний столик, який прикріплюється до стіни на потрібній висоті і розкладається тільки в міру необхідності, а в решту часу відкидається вгору і не займає багато місця в будинку. Особливо він стане в нагоді тим, хто живе в малогабаритних квартирах.

Столик-етажерка з поличками

Столик-етажерка з поличками, розташованими під пеленальним місцем, і скриньками вирішить проблему зберігання повзунків, кофтинок і пелюшок.

Моделі з поличками і ванною

Такі столики не тільки виконують функцію пеленального столика, але і роблять комфортним купання дитини, так як ванночка розташована на зручній висоті, а після купання малюка не потрібно переносити з ванної в кімнату.

Втім, щоб налити в таку ванночку воду і злити її звідти, доведеться побігати з відром або тазиком. Але цей обов'язок цілком можна покласти на плечі тата або старших дітей.

Пеленальний столик на коліщатках

Дуже зручно, якщо столик оснащений коліщатками з блокаторами, адже тоді ви можете користуватися ним в будь-якому місці, будь то спальня, де ви переодягаєте малюка, або коридор, де ви одягаєтеся на прогулянку.

Купівля в цифрах

1. В межах 400-1500 грн.

2. Вік дитини - до тих пір, поки зручно мамі і малюкові.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Як же вибрати ці предмети меблів і яка ціна питання?
Чому колиска краще ліжечка?
Тому не дивно, що деякі мами на питання "Навіщо вам колиска?
Якими бувають пеленальні столики?