Зустріч з датським письменником

4 вересня на базі філологічного факультету СПбДУ відбулася зустріч з датським письменником Пітером Хёгом, автором знаменитих романів «Смілла і її почуття снігу», «Тиша», «Умовно придатні», «Діти доглядачів слонів» і ін 4 вересня на базі філологічного факультету СПбДУ відбулася зустріч з датським письменником Пітером Хёгом, автором знаменитих романів «Смілла і її почуття снігу», «Тиша», «Умовно придатні», «Діти доглядачів слонів» і ін.

На події були присутні студентка групи ЗР-41 Олександра Іванова, випускник Гуманітарного факультету цього року Євген Єгоров, а також викладачі кафедри іноземних мов Альошин Олексій Сергійович і Григор'єва Юліана Михайлівна.

В ході заходу Пітер Хег розповів трохи про себе і свого життя, а також про те, що свого часу підштовхнуло його до письменницької діяльності. Данська романіст пояснив, звідки він черпав натхнення для своїх творів, як в цілому відбувався процес їх створення і чому йому «довелося» несподівано прірву на 10 років з поля зору його відданих фанатів і ЗМІ.

На завершення зустрічі Хег сфотографувався з гостями і роздав автографи на книгах, єдиним перекладачем яких є доцент кафедри скандинавської філології СПбГУ Олена Краснова.

інформація надана ГФ

Автор тексту - Олександра Іванова, ЗР-41