Виведення коштів з Pokerstars і інших румів

Привіт шановні читачі UAPOKER. Вообщем вирішив створити нову тему (хоча можливо подібних багато, але все таки вирішив, тим більше думаю багатьом новачкам теж буде цікаво почитати). І так мене звати Віктор, живу в Росії, граю в покер відносно недавно. Він не є основним джерелом доходу, тобто я абсолютних любитель. Але у вільний час грає, дещо награвши, захотілося частина коштів вивести. Як краще зробити не знаю. Справа в тому, що я депозит не робив, а стартові набив собі з фріроллов. Так ось перейду відразу до питань.

1. В якому банку найкраще відкрити рахунок: Ощад, Альфабанк, ВТБ і тд?

2. Як би безглуздо звучить, але, що дає Скрілл? Тобто як йде взаємодія через нього? Виводити на нього, потім на карту?

3. Чи має сенс робити мультивалютний рахунок? Тобто рублевий і наприклад доларовий. І як по вигоді це вийде?

4. Ну це такі тонкощі теж вирішив уточнити, вообщем якщо робити, то Візу електрон? Начебто з Мастеркард і Маестро проблемно. Тому Віза електрон?

Я дико перепрошую, просто я не в темі з приводу всього цього. Абсолютно. Від усього цього я далекий. Грав а депи не робив, та й до пори до часу знімати особливо нічого було. Сума то у мене невелика, просто вирішив зняти трохи, щоб відчути смак грошей від покеру xDD. Хлопців ласка якщо можна, то напишіть докладно, можна в лс. І до речі хотілося б дізнатися, які у кого труднощі виникають при знятті коштів. Що думаєте? Просто кожні півроку у нас якісь закони приймаються з приводу карт, перекладів. І вже навіть не встежиш за всім цим. Заздалегідь дякую.


PokerStars PokerStars

, StarsCasino , BetStars , Skrill

1. В якому банку найкраще відкрити рахунок: Ощад, Альфабанк, ВТБ і тд?
2. Як би безглуздо звучить, але, що дає Скрілл?
Тобто як йде взаємодія через нього?
Виводити на нього, потім на карту?
3. Чи має сенс робити мультивалютний рахунок?
І як по вигоді це вийде?
4. Ну це такі тонкощі теж вирішив уточнити, вообщем якщо робити, то Візу електрон?
Тому Віза електрон?
Що думаєте?