Відьмак 2 вбивці королів квест містична річка. Таємнича річка

 1. «Скульптор був майстром, який любив проблеми закону гравітації»
 2. епічний квест
 3. Глава 1
 4. глава 2
 5. глава 3
 6. нагорода
 7. Глава 1
 8. Крок 1: Знайти місце корабельної аварії
 9. Крок 2: Прочитайте щоденник і повідомлення
 10. Крок 3: Знайти поштову скриньку
 11. Крок 4, Вибір A: Киньте повідомлення в ящик Королівської пошти у Луїса Марсі.
 12. Крок 4, Вибір Б: Киньте лист в ящик Королівської пошти у Лоредо
 13. Крок 5: Коли покинете Флотсам, шукайте інше місце корабельної аварії
 14. глава 2
 15. Як дістатися - шлях Йорвета
 16. Як дістатися - шлях Роше

"Відьмак 2" - це друга частина легендарної трилогії рольових комп'ютерних ігор, заснованих на однойменній фентезійної серії книг польського письменника Анджея Сапковського. Ця рольова гра вважається однією з кращих в своєму жанрі, так як дозволяє вам зануритися в величезний і чудовий світ, повний різноманітних завдань і квестів, неігрових персонажів і монстрів, можливостей прокачування, видів зброї, зброї і магії. Однак зараз увагу варто звернути саме на один конкретний побічний квест , З яким більшість гравців не справляється, але при цьому він не сильно впливає на те, як розвивається в грі "Відьмак 2" проходження. "Містична ріка" - назва цієї місії.

Таким чином, ці блоки, відрізані сірим мармуром Лартоса, є основою статуї. Вся робота повинна була вимірюватися більше 5 метрів! Крила поширюються, схоплюються на своїх слідах, богиня спускається з небес, щоб увінчати переможця або поширити на землі новини про виграну битву. Можливо, вона тримала жердину на ворожому кораблі, як видно на деяких валютах. Цей шедевр - колишній голос. Це найбільш ймовірна гіпотеза.

«Скульптор був майстром, який любив проблеми закону гравітації»

Деякі фрагменти скульптури, занадто лаконічні, не могли бути пов'язані зі статуєю. Однак інші сміття знайшли своє місце в цьому році: перо, шматок драпірування. Під час цієї останньої кампанії по відновленню батарея іспитів виявила сліди єгипетського синього, невидимого неозброєним оком. Нижня частина пальто «Перемоги» повинна бути виділена синьою смугою, - каже Людовик Лаугье, інженер-дослідник, один з трьох комісарів у ліжку богині протягом року. Таємниця залишається. «Це, звичайно, не звичайний скульптор, а майстер, який любив проблеми закону тяжкості», - каже Маріанна Хаміо, також інженер-дослідник і куратор відновлення.

епічний квест

Коли більшість геймерів закінчують в грі "Відьмак 2" проходження, "Містична ріка" не значиться серед завершених квестів. І це викликає у багатьох питання: як так вийшло? Адже всі потрібні завдання були виконані. Насправді це цілком поширена ситуація, і вона обумовлена ​​тим, що даний квест є епічним, тобто тягнеться впродовж цілих трьох глав. Починається він в самій першому розділі, але закінчити ви його не зможете, поки не опинитеся за сюжетом вже на третій. Тільки тоді ви зможете виконати необхідні дії, щоб завершити для цього квесту в грі "Відьмак 2" проходження. "Містична ріка" - це завдання, над яким вам доведеться попрацювати чимало. Але що ж вам належить зробити, щоб домогтися успіху?

Він володів винятковим знанням фізики матеріалів і статики, щоб схопити камінь в короткий момент, коли драпірування хітона, змінна, все ще чіпляється місцями проти тіла тільки від вітру. Вмираючи, Перемога Самотракію сьогодні повернулася на своє місце в величності на вершині сходів Дару. Ми знову відкриваємо блиск білого мармуру Парос, ефект прозорості, який прекрасно слід за кривими. І яке це має значення, якщо його особа ніколи не повернеться? Як сказав Сезанн: Це ідея, це цілі люди, героїчний момент в житті людей, але все це палички, помах крил, груди розбухає.

Глава 1


Глава 1

Отже, при бажанні ви можете вивчити для гри "Відьмак 2" проходження. "Містична ріка" є несюжетні квестом, тому там він позначений не буде. Відповідно, вам знадобиться окремий гайд, який би всі особливості і деталі отримання і завершення даного завдання. В першу чергу вам потрібно виконати квест "Кейран" - коли ви опинитеся в лігві Кейран, ви побачите кинутий зруйнований корабель. Всередині можна виявити скелет людини, з якого можна підняти ключ метра Зілле. Поруч буде і скриню, до якого цей ключ підходить - але не поспішайте його викидати або продавати після використання, так як він стане в нагоді вам і в наступних розділах. Отже, відкривайте скриню і діставайте звідти бортовий журнал і звіт капітана. Звіт не був відправлений до смерті Зілле, тому вам потрібно буде доробити його роботу. Відправляйтеся в Флотзам, де є поштовий ящик, і опускайте звіт туди. Але на цьому завдання не закінчується - вам потрібно буде зібрати ще два звіти. Перший ви знайдете в скрині у Людвіга Мерса - його можна переконати відкрити за допомогою спеціальної руни. Ну а з другим вже складніше, тому що його ви отримаєте тільки після вбивства Бернарда Лоредо в кінці першого розділу. Ви можете встати на сторону Роше, і тоді смерть Лоредо буде неминуча. Якщо ж ви вирішите зайняти позицію Іорвета, то, потрапивши на корабель до Лоредо, ви отримаєте ультиматум - або ви воюєте з Лоредо, або рятуєте ельфіек. Відповідно, якщо ви виберете другий варіант, то не зможете вбити Лоредо і закінчити квест "Містична ріка". "Відьмак 2", проходження якого постійно пропонує вам складний вибір, ще не раз в ході гри змусить вас всерйоз задуматися про наслідки ваших дій.

Завдяки Луврському музею для реалізації цього звіту. Однак гравцям часто пропонуються особливо складні місії, для яких потрібно мало уяви, щоб знайти правильне рішення. Фактично, це всього лише момент відволікання уваги за те, що він не знайшов якийсь фундаментальної підказки для вирішення місії або продовження гри. Ми відкриваємо разом, наприклад, які практичні поради , Щоб не втратити мужність, і ми особливо дізнаємося, як річку можна простежити до «Відьмака». Щоб повернутися до річки і дістатися до землі зіткнень, вам потрібно буде приділяти велику увагу деталям.

глава 2


глава 2

Ще раз варто нагадати, що гра, до якої відноситься квест "Містична ріка" - "Відьмак 2". Проходження першої і третьої частин не містять такого квесту. Отже, коли ви дійдете до другого розділу, в даному квесті вам належить зробити не так вже й багато. Ще в кінці першого розділу вам буде сказано, що необхідно відшукати другий розбився корабель, в якому і буде відсутній звіт. Однак в ході першого розділу потрапити в потрібну локацію ви не зможете - це стане можливо тільки зараз. Відправляйтеся в місце, зазначене на карті, і заберіть останній звіт, а також деякі дуже важливі для подальшого проходження завдання матеріали. Що ж, ось і підходить до завершення квест гри "Відьмак 2: Вбивці Королів" "Містична ріка" - проходження його плавно переходить в третю главу.

Одним з ключових елементів пошуку персонажів і корисних об'єктів для відстеження річки є, наприклад, читання щоденника. Одним з факторів, які слід враховувати, є те, що в разі великих територій і абсолютно різних районів географія гри повинна бути широко відома. Це буде виглядати перебільшенням, але, тільки беручи до уваги ваше поточне положення і те, як у вас є точки зустрічі та інші персонажі, ви зможете зробити свою річку без особливих проблем.

Знання території дасть вам можливість легко відновити деякі з ключових об'єктів успіху вашого бізнесу, такі як човни, які часто є головними героями місій, які допоможуть вам пройти всю річку. відсутність цих коштів вимагає багато часу і робить гру повільної і навіть більш складною, ніж те, що вона є. Отже, зробіть карту в руці, вивчіть географічну карту долини Понтара і не забувайте, що в залежності від того, під час гри у вас буде відмінний фінал! Тоді озбройтеся таким великим уявою і бажанням досліджувати і піднятися на річку Відьмака 2!

глава 3


глава 3

У грі "Відьмак 2" квест "Містична ріка", проходження якого було описано вище, закінчується дуже просто. Вам потрібно буде відправитися в підземеллі Локк Муінне, де вам належить відшукати заборонений скриню. Втретє використовуйте ключ, який ви виявили на самому початку квесту, щоб його відкрити і дістати звідти особливі обладунки, інструменти для кування, креслення і деякі інші корисні речі. Тепер відправляйтеся на міську площу і в таверні шукайте коваля Брас, якому потрібно буде передати все, що ви виявили. Ось і все, квест закінчений.

нагорода

Що ж ви отримаєте, коли закінчите завдання "Містична ріка"? Коли ви віддаєте Брасу всі свої знахідки, він відправляється в кузню і з використанням креслень, матеріалів та інструментів створює для вас обладунки брехні, які є практично найпотужнішими в грі. Як бачите, вам дійсно варто було постаратися, щоб отримати таке цінне винагороду.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

все цікаве

При проходженні першого розділу гри «Відьмак 2» крім основних завдань буде ряд побічних, які не впливають на розвиток основного сюжету, але дозволяють заробити або більш детально вивчити ігровий світ. Одне з таких завдань пов'язано з ...

Серія ігор про відьмак по імені Геральт уже придбала культовий статус. Ця гра отримала статус найочікуванішою гри року, але, на жаль, її вихід був відкладений. Передбачувана дата виходу
Спочатку гра «Відьмак 3: Дике полювання» повинна ...

Qwest - це цілеспрямований пошук. Цим словом позначається одна з різновидів комп'ютерних ігор, пов'язаних з пригодами. Це детектив, в ході якого розгадується таємнича загадка. Отже, які ж загадки можна розгадувати при ...

World of Warcraft - найпопулярніша MMO-гра на планеті, що має більше десяти мільйонів постійних передплатників. Одна з причин подібної популярності - маса варіантів розвитку персонажа і отримання різного роду бонусів і поліпшень. Наприклад, вкрай ...

Напевно багато хто погодиться з висловом про те, що цікаві ігри проходяться на одному диханні за пару днів або тиждень, залежно від її тривалості. Саме так можна описати проходження "Відьмака", а точніше, його другій частині. Чим же вона ...

Гра "Таємні сувої 5" вийшла в 2011 році і стала відмінним продовженням відомої серії. У цій рольовій грі геймеру доведеться зіткнутися з безліччю завдань. Один з найскладніших і незвичайних квестів - "Кров на снігу. Скайрім". Проходження ...

Щорічно випускається в медіа-простір величезну кількість самих різних ігрових проектів. Якісь із них прості, але красиві, інші складні, але незграбні. У будь-якому випадку просунуті геймери вивчають огляди, знаходять чіти і проходять від кірки до ...

Жодна з вітчизняних комп'ютерних ігор не надає геймерам стільки креативної свободи в плані зміни самого проекту, скільки "Сталкер". Навряд чи ви побачите таку кількість модифікацій до будь-якої іншої гри, і саме цим і виділяється ...

Історія вбивці чудовиськ вже встигла стати культовою на пострадянському просторі. Воно й не дивно, адже пригоди Геральта з Рівії повністю просякнуті слов'янської атмосферою, колоритними персонажами і захоплюючими квестами, що не може не ...

Якщо ви грали в котрійсь із проектів серії "Сталкер", то ви знаєте, що більшість завдань там не відрізняються різноманітністю. Ви знаходите людини, яка хоче дати вам квест, отримуєте у нього інструкції, відправляєтеся на пошуки потрібного ...

Фанати серії ігор "Мафія" знають, що їм не доведеться виконувати місії або ж шукати, хто дасть їм наступний квест. Справа в тому, що ця гра підрозділяється на повноцінні глави, кожна з яких розповідає окремий шматок повної історії. В результаті…

Завдання "Таємнича річка" є секретним, і прогрес його проходження не відображається в щоденнику. Правильно виконавши цей квест, ви зможете отримати кращу броню в грі.

Глава 1

Отримано після огляду трупа капітана Силия (M8, 13).

Крок 1: Знайти місце корабельної аварії

Біля гнізда Кейран ви знайдете розбитий корабель (пропустити неможливо) (M8, 13). Тут ви знайдете тіло і ключ капітана Силия.


Цей ключ стане в нагоді, щоб відкрити скриню на протилежному боці розбитого судна. У ньому ви знайдете щоденник капітана і повідомлення.

Крок 2: Прочитайте щоденник і повідомлення

Після того як прочитаєте замітки, ви вирішите, що капітан намагався відправити повідомлення, але з невідомих причин так і не зміг цього зробити. Геральт, будучи добрим самарянином, вирішить сходити на пошту і заслати повідомлення.

Крок 3: Знайти поштову скриньку

Поштова скринька можна знайти в двох місцях:

У першому випадку ви можете відразу туди піти. Випадок з резиденцією Лоредо дещо складніший.

Крок 4, Вибір A: Киньте повідомлення в ящик Королівської пошти у Луїса Марсі.


Крок 4, Вибір A: Киньте повідомлення в ящик Королівської пошти у Луїса Марсі

Це набагато простіший варіант. Відправляйтеся до Луїса Марсі (M7, 15), на його робочому столі ви помітите поштову скриньку. Киньте в нього повідомлення капітана, а також можете спробувати дістати з нього листи, які вже там лежать. Луїс зреагує на це - спробуйте заспокоїти його Аксіем.

Порада! Ви повинні закінчити цей етап завдання, до того як вирішите підтримати одну зі сторін у завданнях На роздоріжжі: Скоя'таелі / Верон Роше.

Крок 4, Вибір Б: Киньте лист в ящик Королівської пошти у Лоредо


Крок 4, Вибір Б: Киньте лист в ящик Королівської пошти у Лоредо

Кинути лист в ящик в резиденції Лоредо не складе труднощів. Складніше буде дістати вміст ящика, оскільки він замкнений. Ключ можна отримати, тільки вбивши Лоредо в завданні Смерть зраднику!

Порада! У вас буде тільки дві можливості дістатися до ящика Лоредо: в завданні Непристойна пропозиція і пізніше, після вибору шляху Роше в завданні Смерть зраднику!

Крок 5: Коли покинете Флотсам, шукайте інше місце корабельної аварії

Після прочитання листа з ящика, ви вирішите знайти місце аварії другого корабля.

глава 2


глава 2

Відповідно до записами, отриманими в Главі 1, ви знайдете другий розбитий корабель в долині Понтара. Знайдіть там скриню, в якому ви знайдете Щоденник Ейли Тарн. З нього ви дізнаєтеся про скарби, заховані під Лок Муінне.

Порада! Постарайтеся не витрачати матеріали, що знаходяться в скрині, оскільки вони потрібні для створення броні брехня.

Як дістатися - шлях Йорвета

Вийдіть з Верги і прямуйте до ярів, де зустрінете троля (M13, 10). Продовжуйте йти на південь і поверніть праворуч на перехресті. Там ви знайдете місце аварії корабля (M13, 12).

Як дістатися - шлях Роше

Після того як позбудетеся від імли, в завданні Облога Верги ви як раз будете проходити повз місце аварії корабля (M23, 15). Також його можна досягти в завданні

І це викликає у багатьох питання: як так вийшло?
Але що ж вам належить зробити, щоб домогтися успіху?
І яке це має значення, якщо його особа ніколи не повернеться?