Маршрут по Відні на один день

  1. Читайте також

Відень - один з найдавніших міст світу. Це місто, де жили Моцарт, Шуберт, Штраус і багато інших найбільші композитори. Вона приваблює своєю грацією і витонченістю, вмілим поєднанням блискучими на сонці бізнес-центрами та величними соборами.

Щоб насолодитися їй сповна, потрібно як мінімум тиждень, але, на жаль, не у всіх в запасі стільки часу, тому краще заздалегідь скласти маршрут по головних визначних пам'яток міста, які можна оглянути всього за один день.

Починати слід з собору Святого Стефана. Інакше його ще називають Штефансдом. Раніше він складався з декількох невеликих церков, які об'єднали разом тільки в XVI столітті. Значної шкоди Штефанплатцу завдала війна, однак його швидко відновили. Обов'язково зайдіть усередину, щоб помилуватися майстерною обробкою. А якщо підніметеся на Південну вежу, то побачите весь Відень як на долоні.

Відень - один з найдавніших міст світу

Собор Святого Стефана у Відні

Обігнувши собор зліва, можна побачити жовтий будинок на правій стороні вулиці. Це музей, присвячений Моцарту. Саме тут він жив і творив.

Йдемо далі по вулиці Wollzeile. Дорога приводить до церкви Єзуїтів. Вона з'явилася після з'єднання теологічного і філософського факультетів університету. Варто зайти всередину, щоб побачити її просто неймовірно красиве і багате оздоблення.

По темі: Безкоштовна Відень

Після церкви потрібно двічі повернути ліворуч. Тут, на правій стороні вулиці, зустрічається ще одна церква - Грецька православна церква Святої Трійці. Цей район - зосередження православних у Відні. А таверну поруч колись відвідував Шуберт.

Знову наліво і направо в другій провулок, щоб прийти до анкерних годинах. На них є фігурки, які рухаються в такт музиці, залучаючи численних туристів. Ще цю площу, Hoher Markt, прикрашає Весільний фонтан.

анкерні годинник

Далі від годин знаходиться Стара Ратуша - блідо-жовте будівля. А щоб побачити готику, можна заглянути в ще один собор, який сховався за правим поворотом.

Ще трохи далі і наліво від Католицької церкви Марія-на-Березі розташувалася вулиця Ам Хоф. Звернути увагу слід на палац Коллальто і церква Ам Хоф. Саме в цьому палаці виступав шестирічний Моцарт.

Наступний пункт призначення - Міхаелерплац. Пройти до цієї площі можна через пішохідну вулицю Kohlmarkt. З Міхаелерплац видніється Хофбург - імператорська резиденція, що будувалася багато століть і тому поєднує в собі кілька архітектурних стилів. Там представлена ​​імператорська посуд, а також є кілька залів, присвячених імператриці Єлизаветі.

Недалеко від палацу знаходиться площа Марії Терезії. Поруч з нею розташувалися музеї історії мистецтв і природознавства. Остання пам'ятка на нашому маршруті - віденська ратуша. До неї можна підійти, минаючи будівля Парламенту в північному напрямку.

Читайте також

Вища освіта в Австрії

Студентський ВНЖ в Австрії

інша Барселона

Їжа в Мілані: відпочити і не розоритися

Як заощадити в Стокгольмі

Стань крутим тревел-блогером - оплатимо подорож

Катерина Князева