Поїзд Москва - Відень: розклад, ціна квитків, особливості маршруту і відгуки туристів

 1. Розклад поїздів і маршрут
 2. Типи вагонів і вартість квитків
 3. особливості поїздки
 4. Відгуки про потяг

Подорож в столицю Австрії Відень з  Москви  можна здійснити за допомогою трьох видів транспорту: авіаційного, автомобільного та залізничного Подорож в столицю Австрії Відень з Москви можна здійснити за допомогою трьох видів транспорту: авіаційного, автомобільного та залізничного. Природно, найшвидшим способом дістатися до головного міста альпійської країни є переліт літаком. Деякі мандрівники, з різних причин, вибирають наземний спосіб переїзду.

Дістатися до Відня за допомогою автомобіля або автобуса можна приблизно за той же час, що і поїздом. Але як відомо, така подорож вимагає певного рівня посидючості і терпіння. У поїзді, все ж, можна прогулятися до вагона-ресторану, а якщо пощастить, то й насолодитися зустрічаються на шляху пам'ятками, панорамними видами, навколишньою природою.

Розклад поїздів і маршрут

Окремої складу до столиці  Австрії  з головного міста Російської Федерації не існує Окремої складу до столиці Австрії з головного міста Російської Федерації не існує. Добиратися до Відня ж / д-транспортом можна двома варіантами:

 • в безпересадочному вагоні поїзда «Влтава»;
 • поїздом по маршруту «Москва - Ніцца».

Перший поїзд (№ 21/22) відправляється з Білоруського вокзалу по середах і п'ятницях. Склад, з кінцевим пунктом проходження у французькому місті (№ 17/18), з Білокам'яної виходить щочетверга. Обидва поїзди слідують практично по одному і тому ж маршруту, тому і час у дорозі майже однакове - 28 годин і 26 годин 50 хвилин.

Митний огляд, паспортний контроль і зміна коліс складу відбуваються в білоруському Бресті, після чого європейські прикордонники перевіряють документи і багаж мандрівників на польській станції Тересполь.

Важливо пам'ятати, що склад поїзда № 17/18 прибуває на вокзал «Відень-Мейдлінг», від якого до центру австрійської столиці доведеться проїхати три зупинки на метро. Безпересадочний вагон поїзда № 21/22 прибуває на головний вокзал міста на Дунаї.

Типи вагонів і вартість квитків

Для поїздки в австрійську столицю поїздом можна купити квитки на поїзд «Москва - Відень» з місцями трьох категорій:

 • другого класу;
 • першого класу;
 • люкс.

Купе місць другого класу в своєму розпорядженні три полками для сну і відкидним стільчиком для сидіння Купе місць другого класу в своєму розпорядженні три полками для сну і відкидним стільчиком для сидіння. Цей варіант залізничного подорожі до Відня найбільш дешевий. Купе першого класу може перебувати в тому ж вагоні, що і другого. У ньому до послуг пасажирів надається дві спальні полиці, які, при необхідності, можна перетворити в сидячі місця.

Купе категорії люкс відрізняються підвищеною комфортабельністю. Так, нижній диван-полку має ширину в 120 см, верхнє місце - 90 см. В купе передбачено додатковий простір для пасажирів, DVD-плеєр, а душова кімната знаходиться за сусідніми дверима. У кожному вагоні, незалежно від категорії купе, пасажири можуть скористатися душовими кабінами. На відміну від поїздів, що курсують по території країни, в складах, що прямують до Відня, санітарні кімнати можна відвідувати і під час стоянки, оскільки вагони оснащені біотуалетами.

Під час тривалої стоянки в Бресті, до складів причіплюють вагон-ресторан з Польщі . До білоруської станції їх супроводжує російський вагон-ресторан.

Ціна на залізничні квитки в австрійську столицю починається від 8 тисяч рублів (поїзд № 21/22) і 12 тисяч 859 рублів (поїзд № 17/18). Для пільгових категорій населення (діти та пенсіонери) «РЖД» передбачає придбання проїзних документів зі знижкою.

особливості поїздки

Подорож до столиці Австрії залізницею має ряд особливостей:

Подорож на поїзді Москва - Відень

Відгуки про потяг

Перш ніж зважитися на подорож до столиці Австрії залізничним транспортом, незайвим буде вивчити досвід мандрівників, які вже добиралися до центру Європи подібним чином.

До речі, ходити в вагон-ресторан необов'язково. При бажанні можна викликати офіціанта в купе. У провідників завжди можна купити продукти для легкого перекусу: чіпси, снеки, горішки, мінеральну воду.

Іван

Враховуйте, що місця другого класу досить незручні: третя полку, напевно, для дітей. Коли вона розкладена - сидіти зовсім неможливо, можна тільки лежати. Проходи дуже вузькі, тісні.

Ліза

Зараз їздити цими поїздами стало ще комфортніше - пустили нові купейні вагони. Прямо під столиком розташований умивальник, полки - один навпроти одного. Тепер можна їздити і другим класом, полки не заважають сидіти навіть удень.

Світлана

Ми беремо квитки на цей маршрут заздалегідь - їх починають продавати за 60-45 днів до поїздки. Як правило, вільні місця завжди є, але, можливо, на їх наявність впливає сезонний фактор.

Ганна