Криза в Венесуелі знизив мінімальну зарплату до 10 доларів

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

21 грудня 2018, 11:47 Переглядів: 21 грудня 2018, 11:47 Переглядів:   Венесуельці масово покидають країну

Венесуельці масово покидають країну. Фото: AFP.

Не дивлячись на те, що в Венесуелі недавно збільшили розмір мінімальної заробітної плати до 4,5 тисячі суверенних боліварів, при перерахунку в американську валюту вона дорівнює 10,05 доларам. 20 грудня Центральний банк країни встановив обмінний курс на позначці в 447,6 суверенних болівара за долар.

За останній тиждень офіційний курс долара в Боліваріанської Республіці виріс на 15%. При тому, що 20 серпня була проведення деномінації, в ході якої з купюр прибрали п'ять нулів, долар в Венесуелі відразу подорожчав в 24 рази, а потім продовжив рости в ціні.

Венесуела в останні роки переживає гостру соціально-економічна криза, що супроводжується гіперінфляцією, дефіцитом продовольства і ліків. За даними парламентського комітету з фінансів, з січня по листопад цього року зростання цін склало 702 тисячі відсотків, а в річному вираженні - 1,29 млн відсотків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За оцінками управління Верховного комісара ООН у справах біженців та Міжнародної організації з міграції, Венесуелу вже покинули понад 3 млн осіб. Ці структури прогнозують, що до кінця 2019 року кількість біженців і мігрантів з південноамериканської країни досягне 5,3 млн осіб. Дослідники знаходиться в США Інституту Брукінгса у той же час вважають, що в найближчі два роки число емігрантів з Венесуели може перевищити 8 млн чоловік.

Уряд на чолі з президентом Ніколасом Мадуро не визнає існування в країні гуманітарної кризи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Венесуелі рівень інфляції перевищив мільйон відсотків . При цьому темпи зростання інфляції поступово знижуються - у вересні вона виросла на 228%, в жовтні - на 148% і на 144% у листопаді. Криза в країні торкнувся навіть крематоріїв:

У той же час, в Україні вже з 1 січня 2019 року "мінімалка" повинна вирости на 450 гривень - до 4173 гривень в місячному розмірі, і 25,13 гривні - в погодинному. Так в перерахунку на долари США, мінімальна заробітна плата в Україні складе 151 долар. Детальніше про це читайте в матеріалі: Соцстандарти в бюджеті-2019: підвищать "мінімалку" і прожитковий мінімум .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Мінімальна зарплата в 10 доларів: криза в Венесуелі поглиблюється". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ