Програма CheckXML - завантажити останню нову версію програми Пенсійного фонду РФ (ПФР) для персоніфікованого обліку в форматі XML, онлайн тестування

 1. Детальніше про призначення програми CHECKXML
 2. Детальніше про перевірочної програмою CHECKXML
 3. Принцип роботи CHECKXML

Програма CheckXML (WIN) - програма Пенсійного фонду РФ

Програма CheckXML (WIN) - програма Пенсійного фонду РФ. Програма призначена для перевірки відомостей індивідуального персоніфікованого обліку, подаються страхувальниками в електронному вигляді в форматі 7.0 XML.
Історія змін у версіях >> | Форум за програмою >>

Детальніше про призначення програми CHECKXML

Програма розроблена УРВіСІПТО ПФР РФ спільно з компанією БухСофт.

Програма CheckXML призначена для тестування файлів звітності, що надаються роботодавцями до Пенсійного Фонду РФ на машинних носіях (дискетах тощо) або по електронних каналах зв'язку через інтерент в форматі 7.0.

Здійснюється перевірка документів (файлів), що діють з 2010 року:

 • Квартальна звітність за формою РСВ-1
 • РСВ-2 і РСВ-3
 • нові документи персоніфікованого обліку (СЗВ-6-4, АДВ-6-5, АДВ-6-2, СПВ-1)

А також інших файлів, що передаються в ПФР з наступними типами документів:

 • Анкетні дані
 • Індивідуальні відомості про стаж і заробіток СЗВ-6-1, СЗВ-6-2, СЗВ-6-3, АДВ-6-3, СЗВ-4-1, СЗВ-4-2.
 • Відомості сплати страхових внесків.
 • Заяви про обмін страхового свідоцтва.
 • Заяви про видачу дубліката страхового свідоцтва.
 • Довідки про смерть.
 • Форми по ДСВ (добровільні страхові внески).
Увага!

Програма CheckXML, представлена ​​для скачування на нашому сайті, не має будь-яких відмінностей від версій, переданих в відділення ПФР для прийому файлів звітності від страхувальників.

Разом з тим, розробники CheckXML не несуть відповідальності за результати тестування звітів при використанні сторонніх розробників, включаючи безкоштовні програми відділень ПФР і комерційні програми.

Як показала практика звітів за минулі роки, повнота і актуальність таких перевірок не завжди відповідала вимогам ПФР. Прохання розробників CheckXML цими проблемами не завантажувати!

Програма CheckXML постійно оновлюється. Своєчасне оновлення версій є важливою основою для успішної здачі звітності в ПФР і ФНС. Настійно рекомендуємо перевіряти оновлення програми на нашому сайті.

Особливо це стосується нових форм персоніфікованого обліку >>

Детальніше про зміни в нових версіях >>

Детальніше про перевірочної програмою CHECKXML

Програма CheckXML розробляється відповідно до Постанови Правління ПФР від 31 липня 2006 р N 192п (з подальшими редакціями) "Про форми документів індивідуального (персоніфікованого) обліку в системі обов'язкового пенсійного страхування і інструкції по їх заповненню".

Даною постановою затверджено форми документів індивідуального (персоніфікованого) обліку в системі обов'язкового пенсійного страхування і формат файлу звітності в ПФР - формат 7.0 XML.

Детальніше про порядок підготовки документів по персоніфікованому обліку >>

CheckXML безкоштовно надається страхувальникам через регіональні відділення ПФР і служить універсальним критерієм для оцінки правильності формування відомостей в електронному вигляді. Програма дозволяє страхувальнику і інспектору відділення ПФР визначити, чи відповідає він представляє звітність і дані в ній тим вимогам, які пред'являє ПФР.

Програма містить актуальний вбудований класифікатор адрес, пропонований ГНІВЦ ФНС РФ.

CheckXML забезпечує тільки перевірку сформованих файлів, але не забезпечує введення даних і формування звітів. Для введення індивідуальних відомостей і формування файлу ПФР можна використовувати програму програму CheckXML + 2НДФЛ >> .

Принцип роботи CHECKXML

Для роботи з «CheckXML» необхідно завантажити інсталяцію (файл установки) на сайті і встановити її в окремий каталог.

Для тестування сформованих файлів необхідно увійти до Програми перевірки CheckXML і вказати в ній шлях до файлів зі звітами.

Для перевірки файлу в програмі Check XML необхідно вибрати меню Дані / Тестування файлу ПФР або Тестування (пакетний режим) і вибрати файл (файли) для тестування.

Результати тестування відображаються в окремому вікні у вигляді журналу перевірки файлу. У журналі перераховуються помилки, які є в сформованому файлі (якщо вони є). В кінці журналу робиться висновок про успішність перевірки тестованого файлу.

Детальніше про роботу програми CheckXML см. інструкцію >> .

Обговорення питань на форумі >> .