Настя Каменських - пісня "Тримай" слухати онлайн

Настя Каменських.

Фото: прес-служба

Поки запальний трек NK "Дай мені" розриває танцполи, співачка порадувала новою композицією "Тримай", яка стала першою авторською україномовною піснею в сольній кар'єрі артистки. Аудіо пісні можна послухати на офіційному YouTube каналі співачки.

Ніжна і зворушлива пісня "Тримай" пронизана трендовими стилістичними нотками 80-90-х, цю модну світову тенденцію Настя Каменських першої задає на україномовному музичному ринку. Окремої уваги в композиції заслуговує Кейтаро, яка чітко простежується в мелодії - її оригінальне і неповторне звучання як ніщо краще наповнює трек музичної аурою стильних 80-90-х.

Вперше "Тримай" прозвучала на "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою" . Присвячена пісня найніжнішого і теплому почуттю - любові. Композицію Настя Каменських написала ще будучи в дуеті "Потап і Настя", а Олексій Потапенко виступив співавтором і створив до неї частина з репом.

Як зазначила сама артистка, пісню вона написала вже давно, проте вирішила презентувати її тільки зараз. "Ця пісня дуже особиста і інтимна і я довго не була готова випустити її. До того ж, я шукала незвичне звучання. Коли моє серце співає і творить, я пишу тексти українською та англійською мовами. У випадку з" Тримай "мені хотілося підкреслити її слова оригінальною музикою. Все вдалося, і я дуже рада, що давно написана мною пісня нарешті побачила світ, і спасибі Потапу за крутий реп - коментує Настя. - Ця композиція написана під впливом найщиріших і теплих почуттів і надихне кожного відчути те ж саме. Кохайте і будьте коханими ".

NK неодноразово заявляла, що планує випускати пісні на різних мовах, так як є дівчиною-космополітом: народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Америці, відвідала практично весь світ з гастролями. Так, сольний арсенал Насті Каменських буде поповняться новими хітами.

раніше Настя Каменських постала з короткою стрижкою і в модному вбранні з колекції Caviar осінь-зима 18/19 від українського бренду Dafna May .

Нагадаємо, Настя Каменських опублікувала знімки в білому бікіні .

Як худне Настя Каменських - дивіться відео.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні