ретро

  1. стиль ретро
  2. Меблі в стилі ретро
  3. Шпалери в стилі ретро
  4. Аксесуари в стилі ретро
  5. Ретро-радіо
  6. Як створити стиль ретро?

Хочете помандрувати у часі? Інтер'єр в стилі 50-их, 60-их і 70-их повертається і входить в моду! Ласкаво просимо в будинку молодості наших бабусь, де все так затишно і грайливо. Ретро-стиль полюбиться романтикам.

Ретро позначає старовинні або старі речі, що мають культурну цінність. Суворих рамок, що позначають тимчасової межа для стилю ретро немає, але речі старше 50 років відносяться до антикваріату, до 50 років - це вінтаж. Іноді предмети меблів, які відносяться до 50-70-их років минулого століття, можуть бути віднесені до «новому ретро». Як вже зрозуміло, в ретро стилі цінується старі меблі, що була у використанні і несе в собі типові риси того чи іншого десятиліття. Девіз цього стилю «Нове не завжди краще старого», який закликає не боятися використовувати старі речі в інтер'єрі і змішувати їх з новими.

стиль ретро

Для стилю ретро типово використання дерев'яних меблів в інтер'єрі. Але не тільки дерево створює атмосферу минулих десятиліть, також для цього стилю характерні яскраві кольори і штучні матеріали.

Форми, що використовуються в інтер'єрі в стилі ретро органічні, геометричні з використанням різних орнаментів, як складних, так і простих так і складних. Кольори стилю ретро можуть бути найрізноманітнішими: відтінки зеленого, жовтого, червоного, рожевого, поєднання блакитного, сірого і бузкового, а також класика: білий і чорний колір. Використовуються навіть яскраві неонові кольори, і поєднується непоєднуване на перший взгля пребмети.

Матеріали в стилі ретро: у 1950-их і 1960-их особлива увага приділялася формі і функціональності меблів, а її зовнішній вигляд відходив на другий план. Дивани і крісла, завдяки їх цікавим і хитромудрим формам, не повинні були більше нічим привертати увагу. Зараз для виробництва меблів в стилі ретро особливо широко використовується темний тик . Типово для стилю ретро комбінація різних натуральних матеріалів, таких як шкіра, льон, дерево і камінь.

Меблі в стилі ретро

Треножний столик для чайниці, стельові лампи на довгому шнурі з круглим плафоном яскравих кольорів, наволочки і чохли в гірчичних тонах і старий секретер - станьте істориком і дізнайтеся які саме меблі була типова для того чи іншого періоду часу, нащупайте сліди минулих десятиліть і знайдіть відповідні предмети інтер'єрі для стилю ретро.

Хочете помандрувати у часі Шпалери в стилі ретро

Шпалери мають величезний вплив на весь інтер'єр, адже вони служать фоном для всіх меблів і аксесуарів. За допомогою різних кольорів і візерунків на шпалерах можна вибудувати будь-стиль в інтер'єрі. За допомогою шпалер дух минулих десятиліть можна інтерпретувати заново. шпалери в стилі ретроімеют найрізноманітніші малюнки і кольори, що були у моді починаючи з початку минулого століття до початку 90-их років. Це можуть бути і квіткові мотиви, і геометричні візерунки, типові для 70-их років. Зараз при изготовлениии шпалер використовуються сучасні матеріали, які продовжують час служби шпалер.

Аксесуари в стилі ретро

Жоден інтер'єр не буде повністю завершеним без використання аксесуарів і елементів декору відповідного стилю. При виготовленні меблів в стилі домінує дерево, пластмаса і скло, а в аксесуарах квіткові мотиви і графічні малюнки. Використовуючи аксесуари і елементи декору в стилі ретро, ​​можна легко надати закінченого вигляду квартири в стилі ретро.

Ретро-радіо

Дуже стильний і типовий ретро-предмет - це ретро-радіо. Навіть якщо Ви не хочете повністю використовувати ретро-стиль в своєму будинку, таке радіо стане стильним і цікавим акцентом. Вранці, вдень і ввечері, в душі, автомобілі, офісі і вдома ми слухаємо радіо і музику, так чому ж не придбати і стильне радіо?

Як створити стиль ретро?

При виборі Вашого особистого стилю ретро, ​​прислухайтеся до себе і вирішіть, який саме з минулих десятиліть найкраще відображає Ваш внутрішній світ і переваги. Цей вибір може бути заснований на музичних уподобаннях. Наприклад, шанувальники групи Бітлз можуть використовувати в інтер'єрі меблі і елементи декору, типові для 60-их років минулого століття.

Другий спосіб - просто уважно придивитися до вже наявних меблів, визначити до якого проміжку часу вона ставитися і вибудовувати інтер'єр, відштовхуючись від уже наявних предметів. Це може бути старий журнальний столик , Що зберігся з 70-их або 80-х років.

Якщо Ви визначилися з предметами інтер'єру, можна вибрати кольорові акценти і вибудовувати інтер'єр, виходячи з них. Але якщо в основі інтер'єру 70-ті роки, то актуальними будуть висококонтрастні кольору.

Стиль ретро не має конкретних інструкцій, так як він складається з багатьох десятиліть минулого століття. Головне визначити, яке з них найближче Вам і створювати інтер'єр на його основі.

Хочете помандрувати у часі?
Вранці, вдень і ввечері, в душі, автомобілі, офісі і вдома ми слухаємо радіо і музику, так чому ж не придбати і стильне радіо?
Як створити стиль ретро?